Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після виставлення режимів не з'являється пара в Electrolux EHU-3515D, ремонт плати зволожувача повітря.

Закінчення ремонту: 27.01.2020
Замовлення №: 00018
✓ Пристрій, виробник, модель

Ультразвуковий зволожувач повітря Електролюкс EHU-3515D оснащений універсальними режимами «Дитячий», «Антиалергенний» та «Нічний». Пристрій з досить великими габаритними параметрами, у нього резервуар для води на 6,5 літрів та двигун зі споживаною потужністю 40 Вт (холодна пара) та 125 Вт (тепла пара). Завдяки наявності спеціального Ag Ionic Silver фото каталітичного фільтра, вода, що випаровується, очищається від різних домішок та солей, чим гарантується чисте зволожене повітря. Зволожувач повітря доповнений цифровим дисплеєм, таймером, вбудованим іонізатором, він розрахований для зволоження приміщення, площею 60 кв.м. До інших особливостей моделі можна віднести автоматичне регулювання вологості, відключення при недостатньому рівні води, індикацію рівня вологості.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей зволожувач повітря надійшов у сервісний центр із проблемою – після виставлення всіх режимів не з'являється пара. Разом із пристроєм замовник приніс стару мембрану, яку раніше змінювали. На прийманні, коли включили зволожувач, все управління працювало, при цьому не було подачі пари. Такі «симптоми» вказують на те, що, можливо, буде потрібно ремонт плати зволожувача повітря, про що можна буде стверджувати після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Зволожувач повітря в хорошому стані, однак його корпус трохи забруднений, про що можна судити з першої світлини. Після його розбирання з'ясували, що в цій моделі використовується блок ультразвукової мембрани (плата) 200AH2005A, трансформатор 300AH0015G. У ході проведеної діагностики з'ясували, що з ладу вийшла плата УЗД, на ній погоріли радіо елементи (видно на світлинах №3 та 4). Тому підтвердилося припущення, що для ремонту плати зволожувача повітря є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконаний ремонт плати зволожувача повітря, на якій перепаяні деталі, що вийшли з ладу, включаючи діод та конденсатор. Виконано також чищення. Після вищеописаного ремонту, на який замовнику видано гарантію, цей зволожувач повністю в робочому стані – на останній світлині добре видно, що пара йде.

✓ Загальна вартість ремонту

За виконання ремонту плати зволожувача повітря з перепаюванням деталей + чищення клієнт заплатив 500 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що в цьому зволожувачі повітря після виставлення всіх режимів не з'являлася пара, став вихід з ладу плати УЗД, на якій погоріло багато деталей. Виникнення такої несправності могло бути спровоковане різними факторами, включаючи попадання вологи в схему управління пристроєм, різкий перепад напруги в мережі, механічне пошкодження зволожувача повітря, наприклад, падіння, неправильне чищення внутрішніх деталей, погана якість води.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі після результативного ремонту продовжити «життя» зволожувача повітря, рекомендовано покращити якість води (використовувати дистильовану, кип'ячену або відфільтровану воду), берегти від різних механічних впливів (падінь), вчасно виконувати профілактику. У разі виникнення несправностей звертатися до добре перевірених фахівців. Замовника повідомлено про те, що замінена раніше мембрана найімовірніше була робочою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.