Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає подачі пари у зволожувачі повітря Boneco 7131 Air-O-Swiss, ремонт зволожувачів повітря у Києві.

Закінчення ремонту: 03.10.2019
Замовлення №: 90646
✓ Пристрій, виробник, модель

Ультразвуковий зволожувач повітря Бонеко 7131 Air-O-Swiss, зібраний у Кореї, з механічним керуванням, індикатором низького рівня води та містким резервуаром для води 5 літрів. Прилад із потужністю 40 Вт підходить для роботи в приміщенні, площею до 60 кв. Цей зволожувач повітря забезпечує виробництво 400 г пари на годину, в ньому використовується змінний картридж AG+ з іонами срібла, а також інноваційне покриття BACTERIA FREE.

✓ Заявлена несправність замовником

Прилад надіслали до нашого сервісного центру з м. Житомир, щоб ми виконали терміновий ремонт зволожувачів повітря у Києві, оскільки в його роботі виникли проблеми, а саме, немає подачі пари. З розповіді користувача дізналися, що зволожувач використовувався досить інтенсивно, тому що вдома маленькі діти. А також те, що раніше вже намагалися зробити його ремонт, але безрезультатно.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від зволожувача повітря хороше, у нього акуратний, без пошкоджень корпус, однак у нього відсутні гвинти та радіатор, немає колби, пробитий високочастотний транзистор C3835, знятий радіатор. У даній моделі використовується ВЧ блок NM-601SER 6046FH3936A, у роботі якого виникли проблеми, відповідно ремонт зволожувачів повітря у Києві має бути спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт, який виконувався у місті Києві полягав у тому, що відновлено працездатність ВЧ блоку, для чого довелося перепаяти деякі деталі, перепаяний також транзистор C3835 (можна побачити на світлині №5). Зробили промивання приладу. Після вищеописаного ремонту зволожувачів повітря у Києві він повністю у робочому стані, подача пари з'явилася. Як і просив замовник ремонт виконаний у найстисліші терміни.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ВЧ блоку з перепаюванням деяких деталей, заміна транзистора та промивання коштували 750 грн.

✓ Причини несправності

Причини, з яких з ладу вийшов цей зволожувач повітря та потрібен терміновий ремонт у м. Києві, очевидні – це не правильна інтенсивна експлуатація з використанням звичайної води з-під крана, не коректно виконаний попередній ремонт, в результаті якого не вистачає багатьох деталей (гвинти, радіатор, колба).

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер нашого сервісного центру (місто Київ), що виконував ремонт цього зволожувача повітря, по телефону дав ряд рекомендацій щодо подальшої його експлуатації. А саме, використовувати тільки фільтровану воду, при виникненні будь-яких збоїв у роботі жодних самостійних дій не робити, а негайно звертатися за допомогою до фахівців Києва.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.