Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається та відсутня індикація в кліматичній системі Zenet DF-198A, терміновий ремонт кліматичного комплексу.

Закінчення ремонту: 04.11.2020
Замовлення №: 00862
✓ Пристрій, виробник, модель

Кліматичний комплекс Зенет DF-198A з функціями обігріву, охолодження, зволоження, іонізації, очищення та вентиляції повітря, наділений 3 режимами вентиляції повітря. При використанні «Модуля, що охолоджує» пристрій здатний знизити температуру повітря в приміщенні на 6-10 градусів за Цельсієм, все буде залежати від умов навколишнього середовища. Зволоження повітря у приміщенні виконується традиційним (холодним) способом. У приладі передбачено 3 способи розподілу повітряного потоку, а саме: «Нормальний», «Природний» та «Сон». Він також доповнений таймером з діапазоном регулювання від 0,5 до 7,5 години з інтервалом в 0,5 години. Завдяки технології Fuzzy Logic за допомогою постійної зміни положення жалюзі та рівня потужності, у приміщенні імітує легкий морський бриз.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нас за допомогою, потрібен терміновий ремонт кліматичного комплексу, в роботі якого виникли проблеми. Зокрема, він не вмикається, відсутня індикація. Від замовника дізналися, що спочатку пропало нагрівання повітря в режимі обігріву, тому він попросив вирішити це питання теж. Він також розповів, що пристрій використовується максимально інтенсивно, у теплу пору року – для охолодження повітря у приміщенні, а в холодне для утеплення, що дуже зручно. Оскільки кліматичний комплекс вийшов з ладу вперше, його ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що корпус пристрою сірого кольору в деяких місцях дуже забруднений, на ньому плями, потертості та подряпини. Перш ніж виконувати терміновий ремонт кліматичного комплексу, необхідно з'ясувати, чим викликана ця несправність, який модуль вийшов із ладу. З цією метою передбачена діагностика. Пристрій розібрали та з'ясували, що за час експлуатації ніякі профілактичні роботи не виконувались, як результат усередині на всіх компонентах зібралася велика кількість пилу. Діагностика показала, що проблема виникла у спіральному нагрівачі та двигуні, зламані деякі власники шторок, згорів термозапобіжник.

✓ Ремонт сервісним центром

Для термінового ремонту кліматичного комплексу знадобилося відновлення термозахисту. Виконано загальне чищення, замінений термозапобіжник 110*С 250в 10а, що вийшов з ладу. В результаті кліматичний комплекс увімкнувся, індикація на екрані з'явилася, що підтверджується першою світлиною. Як і просив замовник, цей результативний ремонт змогли виконати лише за пару днів.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення загальних ланцюгів живлення та термозахисту, чищення, заміна термозапобіжника 110*С 250в 10а обійшлися замовнику 800 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку кліматичний комплекс не вмикався, не було нагрівання повітря у режимі обігріву. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшли спіральний нагрівач та двигун. Крім того, згорів термозапобіжник. Через те, що пристрій інтенсивно експлуатувався протягом тривалого часу, при цьому ніякі профілактичні роботи не виконувались, усередині накопичилося багато пилу та бруду, що також негативно позначалося на роботі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб цей кліматичний комплекс міг тішити своєю бездоганною роботою ще тривалий час, необхідно дотримуватись простих правил щодо його експлуатації. Рекомендовано пристрій нічим не накривати, забезпечити доступ повітря, близько до стіни не ставити! Не допускати, щоб усередині накопичувалася велика кількість пилу, виконуючи для цього профілактику (своєчасно чистити та промивати фільтри), використовувати лише фільтровану воду.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.