Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає подачі пари при вмиканні зволожувача повітря Boneco Air-Swiss U7142, ремонт побутового зволожувача повітря.

Закінчення ремонту: 20.05.2020
Замовлення №: 00287
✓ Пристрій, виробник, модель

Ультразвуковий побутовий зволожувач повітря Бонеко Air-Swiss U7142 з електронним типом керування, потужністю 140 Вт та витратою води 400 мл/год. Прилад може працювати, як в режимі холодної, так і теплої пари, має три рівні регулювання вологості, зі споживанням електроенергії 125 Вт (режим з попереднім нагріванням води). Зволожувач має місткий резервуар для води з об'ємом 7,5 літра, в ньому застосовані сучасні технології, такі як автоматичне регулювання вологості, можливість вибору інтенсивності зволоження, таймер. Для зручності керування та контролю передбачений великий екран.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашої майстерні, потрібний ремонт побутового зволожувача повітря через те, що немає подачі пари. Від нього дізналися, що це не перша несправність, раніше його вже розкривали та ремонтували. Також клієнт розповів, що пристрій використовується максимально інтенсивно, практично щодня, а для зволоження використовується звичайна вода з-під крана.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей зволожувач повітря надійшов у задовільному стані. Коли його розібрали стало зрозуміло, що з плати парогенератора випаяні деталі, всередині багато складових покриті рівномірним шаром іржі, а також іржаві гвинти кріплення (видно на світлинах №4 та 5). Перш ніж зайнятися ремонтом побутового зволожувача повітря, необхідно було точно встановити першопричину виникнення несправності. У ході поглибленої діагностики з'ясували, що з ладу вийшла плата парогенератора 6046FH3937A NM-602SER, відновити яку можна на компонентному рівні, тому її заміна не буде потрібна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт побутового зволожувача повітря виявився нелегким. На платі парогенератора перепаяно несправні радіодеталі (діоди, резистори, конденсатори), зроблено очищення від іржі, відмивання плати від слідів іржі. В результаті після такого ремонту ультразвукового побутового зволожувача повітря подачу пари відновлено (роботу приладу перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру).

✓ Загальна вартість ремонту

За замыну несправних деталей на платі парогенератора, очищення від іржі, відмивання плати від слідів іржі клієнт заплатив 400 грн.    

✓ Причини несправності

Головною причиною виникнення вищеописаної несправності стала неправильна експлуатація цього побутового зволожувача повітря з боку користувача. По-перше, пристрій надто інтенсивно використовувався, по-друге, постійно використовувалася звичайна вода з-під крана, в якій багато різних домішок. І, по-третє, воду з постійністю заливали повз контейнер. Як результат, з ладу вийшла плата парогенератора, а на всіх внутрішніх деталях з'явилася іржа.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі уникнути подібного ремонту побутового зволожувача повітря, який може вже виявитися нерентабельним, замовнику рекомендовано не заливати воду повз контейнер! Бажано використовувати для зволоження лише фільтровану воду! Експлуатувати зволожувач у більш щадному режимі, оскільки це прилад для побутового застосування, а не для професійного. Виконуючи ці прості правила, цей прилад після правильно зробленого ремонту зможе працювати ще досить тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.