Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює, не горить індикатор живлення у Breeze DR-777, потрібен ремонт кліматичного комплексу.

Закінчення ремонту: 16.11.2019
Замовлення №: 90750
✓ Пристрій, виробник, модель

Кліматичний комплекс Бриз DR-777 здатний забезпечити сприятливі кліматичні умови в квартирі, незалежно від пори року. Пристрій ефективно очищує, зволожує, охолоджує, іонізує, а також обігріває приміщення, площа якого становить 30 кв.м. Цей кліматичний комплекс з простим та зрозумілим електронним керуванням, у нього є дистанційний пульт. Для максимальної мобільності передбачені коліщатка для пересування.

✓ Заявлена несправність замовником

Упакованим у рідну коробку надійшов кліматичний комплекс із заявленою несправністю - не працює (не вмикається), також не горить індикатор живлення та вибір режиму. З цієї причини замовнику потрібен ремонт кліматичного комплексу. З його слів, до цього пристрій працював добре, жодних проблем не виникало. З моменту покупки прилад не розбирався, його ремонт не проводився.

✓ Діагностика сервісним центром

Кліматичний комплекс у нормальному стані, при цьому його корпус та вентиляційні ґрати, особливо на задній стінці дуже сильно запилені (добре видно на перших двох світлинах). Після розбирання та проведеної діагностики стало зрозуміло, що проблема у модулі живлення та модулі управління, сильно забруднені та погано пропаяні датчики. Для вирішення такої проблеми знадобився ремонт кліматичного комплексу, який ми знаємо, як правильно виконати.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відновлено працездатність модулів живлення та управління, для чого довелося перепаювати різні оригінальні деталі різних номіналів. Виконано пропаювання та відмивання всіх датчиків (див. світлину №4). Зроблено загальне чищення від пилу, що накопичився. На останній світлині добре видно, що після ремонту цей кліматичний комплекс виглядає як новий, а заявлена несправність повністю усунена, тому що індикатор живлення та індикація режимів роботи світяться.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модулів живлення та управління з перепаюванням оригінальних деталей + пропаювання та відмивання всіх датчиків коштував 1200 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що знадобився ремонт кліматичного комплексу стало те, що з ладу вийшли два основні модулі (живлення та управління), які вдалося відновити на компонентному рівні. Імовірно, це могло бути викликане різким перепадом напруги мережі. Крім того, були сильно забруднені та погано пропаяні датчики, на вентиляційних решітках накопичилося багато пилу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі знову не знадобився подібний ремонт цього кліматичного комплексу, можливо, має сенс у придбанні спеціального стабілізатора напруги. Рекомендовано використовувати виключно фільтровану воду, не допускати скупчення великої кількості пилу, виконуючи прості профілактичні дії.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.