Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимкнувся при роботі та більше не включається Breeze DR-777, ремонт кліматичних комплексів.

Закінчення ремонту: 18.10.2019
Замовлення №: 90559
✓ Пристрій, виробник, модель

Кліматичний комплекс Бриз DR-777 здатний ефективно очищати, іонізувати, зволожувати, а також охолоджувати та обігрівати приміщення площею до 30 кв.м. Пристрій із споживаною потужністю 65 Вт, має зрозуміле електронне управління, в комплекті передбачений пульт ДУ. Метод очищення даного кліматичного комплексу на основі повітряних фільтрів, є вбудований іонізатор та ароматизація.

✓ Заявлена несправність замовником

Ми завжди виконуємо ремонт кліматичних комплексів, незалежно від виробника або складності поломки. У пристрої, що надійшов, виникли проблеми в роботі, а саме, кліматичний комплекс вимкнувся під час роботи та після цього більше не включається. Замовник припускає, що ця несправність могла статися через стрибок напруги мережі, який був у момент роботи комплексу.

✓ Діагностика сервісним центром

Кліматичний комплекс надійшов у хорошому стані, у нього досить акуратний зовнішній вигляд, корпус без механічних пошкоджень (див. світлину №1). Щоб був можливим ремонт кліматичних комплексів, його повністю розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується реле SRDH-S-112DM. Однак під час діагностики, яка передує будь-якій складності ремонту, вдалося встановити, що з ладу вийшов модуль живлення, на якому погоріло багато різних деталей.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб результативно полагодити модуль живлення на компонентному рівні, довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, включаючи транзистор S 8550, конденсатори, резистори (див. світлину №5). Після ремонту кліматичних комплексів, його робота повністю відновлена. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля живлення з перепаюванням багатьох оригінальних компонентів обійшлося замовнику 1000 грн.

✓ Причини несправності

Як і передбачав користувач, найшвидше причиною виникнення даної несправності став різкий стрибок напруги мережі, який вивів з ладу модуль живлення, на якому погоріло багато деталей.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб знову не знадобився ремонт даного кліматичного комплексу, замовнику рекомендовано якнайшвидше придбати спеціальний стабілізатор напруги, який захищатиме кліматичну техніку від різноманітних проблем, і в першу чергу, від перепадів напруги мережі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.