Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Під час роботи чути тріск в електром'ясорубці Elekta EMG-650, сервіс по ремонту м'ясорубок.

Закінчення ремонту: 13.08.2019
Замовлення №: 90287
✓ Пристрій, виробник, модель

Електрична м'ясорубка Електа EMG-650 з максимальною потужністю 650 Вт та продуктивністю 1 кг/хв. Її корпус виконаний з металопластику, а ножі з високовуглецевої сталі. У комплекті є спеціальна насадка для кеббе.

✓ Заявлена несправність замовником

Користувач звернувся в наш сервіс по ремонту м'ясорубок з проханням виконувати ремонт, оскільки під час роботи в м'ясорубці з'явився тріск. З його припущень дана несправність могла виникнути через те, що під час того, як перемелювали м'ясо, потрапила невелика кісточка. Також він повідомив, що оскільки це перша поломка, раніше в сервіс він не звертався і ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Мясорубка надійшла в сервіс центр в задовільному стані, після того, як її розібрали з'ясувалося, що всередині вона забруднена (світлина №2), також сильно стерті зуби малої шестерні (добре видно на світлині №3). Перш, ніж виконувати будь-які відновлювальні роботи, наш сервіс по ремонту м'ясорубок проводить діагностику, яка показала, що з ладу вийшов редуктор.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт даної м'ясорубки полягав у наступному: виконано відновлення працездатності редуктора, замінена нова мала подвійна шестерня, яку довелося замовляти. Також майстри сервісу по ремонту м'ясорубок зробили чистку та змазку, після чого ця кухонна побутова техніка повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт редуктора, заміна нової малої шестерні + чистка та змащування м'ясорубки коштували 400 грн.

✓ Причини несправності

Звернення в сервіс по ремонту м'ясорубок було викликано тим, що з-за неправильної експлуатації несправність виникла в роботі редуктора. Крім того, м'ясорубка з шестернями, у яких стерті зуби повноцінно працювати не може і даний приклад це відмінно підтверджує.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно наданого сервісу по ремонту електричних м'ясорубок, замовнику рекомендовано максимально акуратно поводитися з пристроєм, не перевантажувати, стежити за заточуванням ножів і щоб всередину не потрапляли кістки. Періодично доглядати! Невиконання цих простих правил призведе до того, що знову потрібним буде звернення у сервіс центр.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.