Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не крутить шнек електром'ясорубка Bosch MFW 1501/03, ремонт електричних м'ясорубок.

Закінчення ремонту: 01.08.2019
Замовлення №: 90388
✓ Пристрій, виробник, модель

Електрична м'ясорубка Бош MFW1501/03 з максимальною потужністю при блокуванні двигуна +1000 Вт та номінальною - 450 Вт. Її продуктивність - 1.5 кг в хвилину. Дана модель з корпусом з білого пластику, наділена гумовими ніжками і відсіком для кабелю.

✓ Заявлена несправність замовником

Електричну м'ясорубку принесли в сервісний центр разом зі шнеком в зборі. Вона не крутить м'ясо, але чутно, що гуде і обертається двигун. З цієї причини потрібно ремонт електричних м'ясорубок якомога швидше, оскільки нею часто користуються для приготування різних страв.

✓ Діагностика сервісним центром

Перед тим як виконати ремонт електричних м'ясорубок, її повністю розібрали та побачили, що за час експлуатації стерлися зуби великої білої шестерні, відповідно потрібна її заміна. Усередині електрична м'ясорубка дуже сильно забруднена, редуктор та плата управління покриті липкою масою (добре видно на світлині №2). Оскільки з ладу вийшов редуктор, ремонт буде спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю, як ця, ремонт полягав в наступному: відновлена працездатність редуктора, виконано заміну нової конічної великої білої шестерні 152314 (див. світлину №3). Також почистили забруднені деталі від липкої маси. Після такого ремонту електричних м'ясорубок вона повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт несправного редуктора + заміна нової білої шестерні коштували замовнику 420 грн.

✓ Причини несправності

Електрична м'ясорубка перестала працювати через те, що з ладу вийшов редуктор, на великий шестірні практично повністю стерлися зуби. Крім того, використовували пристрій неправильно (мололи все що могли), про що свідчить поява всередині на компонентах шару липкого бруду.

✓ Рекомендації сервісного центру

Цього разу ремонт цієї електричної м'ясорубки виявився результативним, однак клієнта попередили про те, що якщо і надалі її використовувати не правильно, подальший ремонт може виявитися не рентабельним. Рекомендовано не перевантажувати, двигун не повинен пригальмовувати, ножі сильно не затискати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.