Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не крутить шнек електром'ясорубка Kenwood Pro 1600 MG510, ремонт редуктора м'ясорубки.

Закінчення ремонту: 25.09.2019
Замовлення №: 90611
✓ Пристрій, виробник, модель

М'ясорубка Кенвуд Pro 1600 MG510, що зібрана в Китаї, з цільнометалевим корпусом, що відрізняється міцністю та надійністю. У м'ясорубці використовується редуктор з максимальною потужністю 1600 Вт, вона здатна перемолоти за 1 хвилину до 2 кг м'яса. Пристрій з однією швидкістю, він має функцію «Реверс». У даній моделі суцільнометалевий шнек, ніж та завантажувальний піддон.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця м'ясорубка надійшла зі скаргою на те, що під час роботи не крутиться шнек, на думку користувача, можливо щось потрапило всередину. Разом із м'ясорубкою він приніс шнек у зборі. Імовірно, буде потрібно ремонт редуктора м'ясорубки, що має бути підтверджено виконаною діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

М'ясорубка надійшла у хорошому стані, до нас її розкривали та ремонт редуктора м'ясорубки чи будь-яких інших її складових не виконували. У ході виконаної діагностики з'ясували, що з ладу справді вийшов редуктор, крім того, зламана велика біла шестерня. Виходячи з цього, ремонт редуктора м'ясорубки неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

Після виконаного ремонту редуктора м'ясорубки та заміни нової великої білої шестерні KW650740 (дивитись світлини №4 та 5), вона повністю у робочому стані, шнек крутиться добре. На даний ремонт з позитивним результатом замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт редуктора, що вийшов з ладу, із заміною нової великої шестерні в ньому, обійшлися клієнту в 600 грн.

✓ Причини несправності

Найімовірніше до ремонту редуктора м'ясорубки привели постійні навантаження, внаслідок яких, як показує практика, легко ламаються пластикові шестірні. У даному випадку зламалася шестерня, що призвело до заклинювання редуктора. Заміна його не була потрібна, тому що вдалося виконати компонентний ремонт цього вузла.

✓ Рекомендації сервісного центру

При подальшій експлуатації м'ясорубки рекомендовано звернути увагу на декілька аспектів. По-перше, намагатися пристрій більше не перевантажувати, по-друге, стежити за тим, щоб при перемелюванні м'яса усередину не потрапляли будь-які інші сторонні предмети. Слідкувати за тим, щоб м'ясо було без кісток, щоб у ньому було якнайменше жиляків. Дотримуючись цих простих правил, можна уникнути ремонту надалі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.