Не крутить шнек електром'ясорубка Kenwood Pro 1600 MG510, ремонт редуктора м'ясорубки.

Замовлення №: 
90611
✓ Пристрій, виробник, модель: 

М'ясорубка Кенвуд Pro 1600 MG510, що зібрана в Китаї, з цільнометалевим корпусом, що відрізняється міцністю та надійністю. У м'ясорубці використовується редуктор з максимальною потужністю 1600 Вт, вона здатна перемолоти за 1 хвилину до 2 кг м'яса. Пристрій з однією швидкістю, він має функцію «Реверс». У даній моделі суцільнометалевий шнек, ніж та завантажувальний піддон.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Ця м'ясорубка надійшла зі скаргою на те, що під час роботи не крутиться шнек, на думку користувача, можливо щось потрапило всередину. Разом із м'ясорубкою він приніс шнек у зборі. Імовірно, буде потрібно ремонт редуктора м'ясорубки, що має бути підтверджено виконаною діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром: 

М'ясорубка надійшла у хорошому стані, до нас її розкривали та ремонт редуктора м'ясорубки чи будь-яких інших її складових не виконували. У ході виконаної діагностики з'ясували, що з ладу справді вийшов редуктор, крім того, зламана велика біла шестерня. Виходячи з цього, ремонт редуктора м'ясорубки неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Після виконаного ремонту редуктора м'ясорубки та заміни нової великої білої шестерні KW650740 (дивитись світлини №4 та 5), вона повністю у робочому стані, шнек крутиться добре. На даний ремонт з позитивним результатом замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт редуктора, що вийшов з ладу, із заміною нової великої шестерні в ньому, обійшлися клієнту в 600 грн.

✓ Причини несправності: 

Найімовірніше до ремонту редуктора м'ясорубки привели постійні навантаження, внаслідок яких, як показує практика, легко ламаються пластикові шестірні. У даному випадку зламалася шестерня, що призвело до заклинювання редуктора. Заміна його не була потрібна, тому що вдалося виконати компонентний ремонт цього вузла.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

При подальшій експлуатації м'ясорубки рекомендовано звернути увагу на декілька аспектів. По-перше, намагатися пристрій більше не перевантажувати, по-друге, стежити за тим, щоб при перемелюванні м'яса усередину не потрапляли будь-які інші сторонні предмети. Слідкувати за тим, щоб м'ясо було без кісток, щоб у ньому було якнайменше жиляків. Дотримуючись цих простих правил, можна уникнути ремонту надалі.

ремонт м'ясорубки Kenwood Pro 1600 MG510
ремонт м'ясорубки Kenwood Pro 1600 MG510
ремонт м'ясорубки Kenwood Pro 1600 MG510
ремонт м'ясорубки Kenwood Pro 1600 MG510
ремонт м'ясорубки Kenwood Pro 1600 MG510

Коментувати