Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не крутить шнек електром'ясорубка Moulinex DKA24E, ремонт м'ясорубок Київ.

Закінчення ремонту: 04.09.2019
Замовлення №: 90459
✓ Пристрій, виробник, модель

М'ясорубка Мулінекс DKA24E з номінальною потужністю 600 Вт та продуктивністю 1.6 кг/хв. Її корпус виконаний з високоякісного пластику. Модель доповнена функцією «Реверс». До інших позитивних якостей цієї м'ясорубки можна віднести захист від перевантажень, наявність відсіку/підставки для зберігання насадок, а також відсік для шнура.

✓ Заявлена несправність замовником

М'ясорубка не крутить шнек, з такою заявленою несправністю вона надійшла в наш сервісний центр. Разом з пристроєм замовник з м.Києва приніс шнек в зборі. З його слів дізналися, що ремонт м'ясорубок (м.Київ) ще не виконувався, не дивлячись на досить інтенсивне використання. За його припущенням несправність могла проявитися в результаті перевантаження.

✓ Діагностика сервісним центром

М'ясорубка надійшла в задовільному стані, у неї брудний, зажирений, дуже неакуратний корпус, видно подряпини, відсутні дві ніжки (добре видно на світлині №1). Ножі м'ясорубки затупились. Після того, як її розібрали з'ясували, що в даній моделі використовується двигун JOHNSON CL.B U-9830 240V 2642617. Усередині пристрій теж дуже брудний, зламані зуби двох шестерень, з ладу вийшли редуктор та шнек, відповідно ремонт м'ясорубок (в м.Києві) повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку ремонт в майстерні Києва полягав в наступному: відновлена працездатність редуктора (див. світлину №3), замінена шестерня мала DKA2 та шестерня середня ME10 (добре видно на світлинах №4 та 5). Зроблена загальна чистка м'ясорубки від бруду та жиру, заточені ножі. Після такого ремонту м'ясорубок (м.Київ) вона повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт редуктора, заміна двох шестерень, чистка, змащення та заточка ножів коштували клієнтові 800 грн.

✓ Причини несправності

Причина, по якій проявилася дана несправність, очевидна - це не правильне поводження з побутовою кухонною технікою. Постійні перевантаження, невчасно виконана профілактика, не стеження за заточуванням ножів, все це призвело до складного та дорогого ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику з міста Києва дані корисні поради щодо подальшої експлуатації електром'ясорубки. А саме, намагатися її не перевантажувати, стежити за заточуванням ножів, сильно їх не затискати. Вчасно проводити чистку пристрою, не допускати скупчення жиру та бруду. Якщо ці правила не виконувати, знову буде потрібно звернення до сервісного центру м.Києва.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.