Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Включається, але не крутить м'ясорубка Moulinex HV4 ME442139 2000W, ремонт м'ясорубок ціна.

Закінчення ремонту: 17.04.2019
Замовлення №: 90219
✓ Пристрій, виробник, модель

Електрична м'ясорубка Мулінекс HV4 ME442139 2000W з максимальною потужністю при блокуванні двигуна потужність 2000 Вт, продуктивністю 2.3 кг/хв, наділена захистом від перевантаження та цілком доступною ціною. Завдяки наявності решіток з нержавіючої сталі та спеціальним додатковим насадкам користувач має можливість готувати не тільки фарш, а й домашні сосиски й кебе.

✓ Заявлена несправність замовником

М'ясорубка надійшла зібраною разом зі шнеком, з проблемою - включається, але не крутить. Зі слів замовника з'ясували, що востаннє він перемелював сир, після цього вона перестала працювати. В такому випадку обов'язковий ремонт м'ясорубок ціна на який стане відомою після діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб виконати діагностику та подальший ремонт м'ясорубку повністю розібрали та з'ясували, що з ладу вийшов редуктор, в ньому розвалилася велика шнекова шестерня (видно на світлині №4), відповідно потрібно її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт м'ясорубок ціна на який повністю узгоджена з замовником, полягав у відновленні працездатності редуктора. Ми замінили велику шнекову шестерню MS-5775439. На даний ремонт видана гарантія, з ціною замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням заміни нової шестерні редуктора м'ясорубки, ціна цього ремонту - 450 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку ремонт м'ясорубок ціна на який значно менша, ніж придбати новий пристрій, був неминучий, оскільки така несправність сталася через неправильне використання електром'ясорубки з боку користувача.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував замовнику при подальшій експлуатації використовувати м'ясорубку виключно за призначенням, тобто молоти в ній тільки м'ясо, а не овочі, фрукти, сир та інші продукти. В іншому випадку знову знадобиться ремонт і ціна буде значно вищою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.