Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явився тріск при роботі в електром'ясорубці Braun Power Plus 1500, ремонт м'ясорубок Braun.

Закінчення ремонту: 03.03.2020
Замовлення №: 00115
✓ Пристрій, виробник, модель

Електрична м'ясорубка Браун Power Plus 1500 (Braun) з максимальною потужністю при блокуванні двигуна 1500 Вт та однією швидкістю. Її корпус білого кольору виконаний із високоякісного пластику. У м'ясорубки ніж та диски спеціальної форми виготовлені з нержавіючої сталі. У комплекті є три диски з отворами діаметром 3, 4,5 та 8,2 мм, а також унікальна насадка «Кеббе» для приготування ковбас та сардельок.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця м'ясорубка надійшла із заявленою несправністю - з'явився тріск під час роботи. На прийманні замовниця розповіла, що пристрій використовується дуже інтенсивно, оскільки має велику родину та потрібно багато готувати. Також від неї дізналися, що м'ясорубкою подрібнюється не тільки м'ясо, але й інші продукти, наприклад риба, різні овочі, сухарі, горіхи, однак за весь час експлуатації ремонт м'ясорубок Braun потрібен вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

М'ясорубка надійшла у нормальному стані, на першій світлині видно, що у неї забруднений корпус, однак всі наклейки на місці, вони цілком читальні. У сервісному центрі м'ясорубка взагалі не ввімкнулась. Після її розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що від перевантаження стерлися зуби великої білої шестерні (див. світлину №3), проблема у мережевих ланцюгах. Після відновлення мережевого живлення, м'ясорубка ввімкнулась, однак чути тріск при роботі, мережева кнопка розвалилася, з ладу вийшов редуктор, тому ремонт м'ясорубок Braun повинен бути спрямований на усунення всіх цих несправностей.

✓ Ремонт сервісним центром

Нами виконаний ремонт редуктора, заміна великої білої шестерні, у якої стерлися зуби на нову шестерню 67000898 (добре видно на останній світлині), зроблено загальне чищення від бруду, що скупчився всередині. Після такого ремонту м'ясорубок Braun усі несправності усунуті, тріск під час роботи зник (перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру).

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення мережевого живлення, ремонт редуктора та заміну основної білої шестерні клієнтка заплатила 600 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виходу з ладу цієї м'ясорубки від популярного виробника Braun стала надто інтенсивна її експлуатація у поєднанні з неакуратним використанням. Сама клієнтка розповіла, що на м'ясорубці перемелювали різні продукти, у тому числі такі, які молоти не можна. В результаті це негативно вплинуло на стан пристрою, з ладу вийшли мережеві ланцюги та редуктор, а від навантаження стерлися зуби великої білої шестерні. Очевидно, що у такому стані м'ясорубка працювати не могла.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту рекомендовано намагатися більше не перевантажувати м'ясорубку! Поводитися з нею максимально акуратно, на мережеву кнопку з зусиллям не тиснути, перемелювати тільки свіже м'ясо, стежити, щоб у ньому не траплялися жили та кістки, не перемелювати заморожене м'ясо. Періодично доглядати за м'ясорубкою! Чистити ніж та решітки після кожного кілограма прокрученого м'яса.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.