Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Обірваний шнур, не працює кнопка холодного обдування в Philips HP-8183, сервісний центр по ремонту фенів.

Закінчення ремонту: 22.07.2019
Замовлення №: 90340
✓ Пристрій, виробник, модель

Звичайний фен для волосся Філіпс HP8183/00 наділений двома швидкостями та трьома температурними режимами. У нього є іонізація, подача холодного повітря та турбо режим. До додаткових якостей можна зарахувати наявність решітки, що знімається, кнопки Cool Shot та петельки для підвішування. Потужність цього фена становить 2200 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

У фена обірваний кабель живлення, довжина якого 1.8 метра, не працює кнопка холодного обдування, з цієї причини користувач звернувся в наш сервісний центр по ремонту фенів. З його розповіді це перша несправність пристрою, тому раніше його ще не розкривали та ремонт в інших сервісних центрах не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому фен в досить хорошому стані, у нього акуратний корпус (видно на світлині №1). Однак обірваний кабель живлення, решітка дуже запилена та погнута. Наш сервісний центр по ремонту фенів ніколи не нехтує діагностикою, за допомогою якої вдалося встановити, що проблема в мережевих ланцюгах.

✓ Ремонт сервісним центром

Майстри сервісного центру по ремонту фенів виконали якісне відновлення електроживлення кабелю та кнопки, після чого пристрій повністю в робочому стані. Для виконання ремонту, який виконувався в умовах сервісного центру, фен довелося повністю розібрати.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту із відновлення в фені електроживлення кабелю та кнопки склала в нашому сервісному центрі 350 грн.

✓ Причини несправності

Звернення в наш сервісний центр з подібними проблемами не поодинокі. Як правило, такого роду несправності виникають з вини самих же користувачів, які нехтують правилами експлуатації. Те, що обірваний кабель живлення, свідчить про те, що за нього сильно тягнули.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту майстер сервісного центру, в якому він виконувався, рекомендував замовнику за шнур сильно не тягти, періодично чистити решітку фена від пилу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.