Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає теплого повітря в фені Coifin A2R Korto Ionic, ремонт побутових фенів.

Закінчення ремонту: 29.06.2019
Замовлення №: 90373
✓ Пристрій, виробник, модель

Професійний фен для волосся Коіфін A2R Korto Ionic оснащений мотором, потужністю 2400 Вт та функцією турбонаддува. Фен з наявністю захисного фільтра, у нього є дві швидкості та три температурні режими. Модель відмінно підходить як для професійного, так і побутового домашнього використання.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей побутовий фен надійшов з проблемою - немає теплого повітря, іншими словами, не подається тепле повітря. За припущенням замовника проблема проявилася після того, як фен перегрівся. Він включається, дме як годиться, але повітря виходить холодним, тому посушити волосся не можливо. Оскільки пристрій постійно використовується в побутових цілях, клієнт попросив виконати ремонт побутових фенів якомога швидше.

✓ Діагностика сервісним центром

Загальний стан приладу хороший, корпус чорного кольору досить акуратний, провід не пошкоджений. Щоб дізнатися першопричину несправності потрібна діагностика, для чого фен, призначений для побутових цілей, повністю розібрали (див. світлину №2). Як виявилося, ремонт побутових фенів потрібно з тієї причини, що з ладу вийшов двигун, а також спіральний нагрівач, у якого підгоріли контакти захисного термореле. Оскільки це перша його несправність, раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку ремонт побутових фенів полягав в наступному: відновлено термозахист, зроблене загальне очищення фена всередині від пилу та волосся (добре видно на світлині №3). Після ремонту подача теплого повітря повністю відновлена.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню термозахисту в цьому фені, а також його очищення, обійшлися замовнику в 350 грн.

✓ Причини несправності

Найімовірніше причиною того, що даний фен, який використовується в побутових цілях, вийшов з ладу, а саме пропала подача теплого повітря, став його постійний перегрів. Це в свою чергу пов'язано з тим, що він використовувався досить інтенсивно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту рекомендовано поводитися з феном максимально акуратно, намагатися не перегрівати. При виникненні будь-яких збоїв в роботі нічого самостійно не робити.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.