Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Під час висушування волосся димить з ручки фен Rowenta CV 7430 DO, ремонт фена Ровента.

Закінчення ремонту: 31.03.2020
Замовлення №: 00180
✓ Пристрій, виробник, модель

Фен для сушіння волосся Ровента CV 7430 DO з двома швидкостями та трьома температурними режимами. Модель доповнена режимом іонізації подачею холодного повітря. Фен виконаний у стильному білому кольорі, у комплекті передбачені такі насадки, як вузький концентратор та активний дифузор. У фена керамічне покриття решітки, в ньому використовується режим «RESPECT», завдяки якому на 25% менше зневоднюється волосся порівняно, якщо сушити їх на максимальному режимі. За допомогою петлі для підвішування, якою оснащений фен, його використання стає значно комфортнішим.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас звернулася замовниця, якій потрібний ремонт фена Ровента, в роботі якого виникла проблема. Зокрема, під час висушування волосся з ручки починає з'являтися дим. На прийманні вона розповіла, що фен придбала досить давно (приблизно 6 років тому). Мало того, він використовується дуже інтенсивно, практично щодня, при цьому він зламався вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

У сервісному центрі фен увімкнувся та працював, але дим був у ділянці ручки. Ми завжди виконуємо ремонт фена Ровента, незалежно від року випуску чи складності проблеми, тому взялися за відновлення його працездатності. На світлинах №1 та 2 добре видно, що фен для волосся в хорошому стані, у нього акуратний, без подряпин корпус, цілий шнур без пошкоджень. Після його розбирання та проведеної діагностики стало зрозуміло, що для ремонту є всі підстави. Несправність пов'язана з тим, що проблема виникла в мережевих ланцюгах, згорів мікроперемикач, який відповідає за відключення гарячого повітря. Крім того, за час експлуатації всередині фена зібралося багато пилу та волосся.

✓ Ремонт сервісним центром

У цьому випадку було відновлено мережеві ланцюги, виконано заміну згорілого мікроперемикача відключення гарячого повітря. На останній світлині видно, як сильно згорів цей елемент. Також виконано чищення фена від пилу, що скупчився та волосся. Після такого ремонту фена Ровента він повністю у робочому стані, дим із ручки під час включення зник.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт з відновлення мережевих ланцюгів, заміну мікроперемикача та чищення фена замовниця заплатила 300 грн.

✓ Причини несправності

Те, що цей фен для волосся від відомої та популярної компанії Ровента не працював (під час висушування волосся з ручки йшов дим), цілком обґрунтовано. По-перше, з ладу вийшли мережеві ланцюги, по-друге, згорів мікроперемикач відключення гарячого повітря. Це стало причиною несправності.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконаного ремонту з позитивним результатом замовниці рекомендовано виконувати кілька простих правил. Зокрема, експлуатувати фен для волосся не так активно. Намагатися не натискати із зусиллям на перемикач. Не допускати, щоб усередині пристрою в процесі сушіння накопичувалося волосся. Виконуючи ці рекомендації фен від компанії Ровента зможе пропрацювати ще досить тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.