Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Постійно дме повітря та не відключається фен для волосся Philips HP 4395, вартість ремонту фена.

Закінчення ремонту: 09.09.2019
Замовлення №: 90538
✓ Пристрій, виробник, модель

Фен для волосся Філіпс HP4395 Salon Classic з потужністю 1600 Вт, наділений 14 різними режимами. Модель доповнена функцією подачі холодного повітря, у неї є багатопозиційний регулятор повітряного потоку, петля для підвішування. Завдяки тихій роботі використовувати фен максимально комфортно. У комплект поставки входить також дифузор та концентратор.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей фен для волосся надійшов зі скаргою на те, що при включенні він постійно дме (крутить вентилятор) та не відключається. Замовниця попросила також замінити шнур на новий. З такою несправністю ремонт можливий, тому пристрій взяли в роботу, однак вартість ремонту фена може бути визначена тільки після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Як з'ясувалося, в фені зламана кнопка управління вентилятором, частина шнура без ізоляції (див. світлину №3). Проведена діагностика показала, що проблема в мережевих ланцюгах, потрібна заміна корпусу та шнура, що в кінцевому результаті позначиться на вартість ремонту фена.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося знайти «донора» моделі, завдяки чому стала можливою заміна шнура та корпусу (відмінно видно на світлині №4). Зроблено також чистку від пилу, що скупчився та волосся. Це дозволило повністю вирішити проблему. З вартістю ремонту фена замовниця повністю згодна.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість даного ремонту по заміні б/у корпусу та шнура + чистка склала 400 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що фен постійно дув і його не могли відключити, став вихід з ладу мережевих ланцюгів. Крім цього, через неакуратне та швидше за все, інтенсивне використання, в пристрої виявилася зламаною кнопка управління вентилятором, а частина шнура була взагалі без ізоляції. Всі ці фактори вплинули на вартість виконаного ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував надалі експлуатувати пристрій максимально акуратно, делікатно поводитися з перемикачами та кнопками. Намагатися, щоб фен не падав, за шнур із зусиллям не смикати та не перекручувати. Якщо знову буде потрібний ремонт, найімовірніше його вартість буде вищою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.