Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Під час роботи з'явився запах горілого та дим у фені Valera Swiss Turbo 7200, ремонт фенів для волосся.

Закінчення ремонту: 25.01.2020
Замовлення №: 00016
✓ Пристрій, виробник, модель

Надпотужний, ультра легкий професійний фен для волосся з іонним генератором Валера Swiss Turbo 7200 наділений потужністю 1800 Вт, двома швидкостями та 6 температурними режимами. Ця модель з функцією подачі холодного повітря, має спеціальну петлю для підвішування. До інших особливостей фена можна віднести супергнучкий мережевий шнур, завдовжки 3 метри із системою ROTOCORD. У комплекті до цього фену для волосся передбачено два професійні ультравузькі концентратори (6 та 8 см).

✓ Заявлена несправність замовником

Замовниці, яка звернулася до нашої майстерні за допомогою, потрібен ремонт фенів для волосся в найстисліші терміни, оскільки він використовується в робочих цілях. Заявлена ​​несправність – під час роботи чути було запах горілого, потім пішов дим, після чого фен перестав працювати. Разом із пристроєм замовниця принесла насадку. Від неї дізналися, що фен використовується досить інтенсивно, тому не вперше виходить з ладу, до нас його ремонт вже виконувався. На її думку, несправність виникла через перевантаження, оскільки в цей день було багато клієнтів. На прийманні фен для волосся увімкнувся, при цьому не видає потік повітря, немає нагрівання.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри інтенсивну експлуатацію, зовнішній вигляд фена досить хороший, на корпусі немає подряпин, потертостей або інших механічних пошкоджень (добре видно на світлині №1). Після розбирання пристрою, що необхідно, щоб виконати діагностику та подальший ремонт фенів для волосся, з'ясували, що всередині багато пилу, особливо у сполучних пазах (видно на світлині №3). Проведена діагностика показала, що з ладу вийшов нагрівальний елемент, несправна плата перемикачів, тому для ремонту є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано відновлення термозахисту, пропаювання плати перемикачів. Зроблено також чищення пристрою від пилу та волосся, що накопичився під час експлуатації. Після такого ремонту фенів для волосся несправність повністю усунена, тому фен повністю у робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення термозахисту, пропаювання плати перемикачів та чищення від волосся обійшовся клієнтці 350 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що в цьому фені для волосся виникли вищезазначені несправності, пов'язано з тим, що спрацював термозахист, а також плата перемикачів. Це може бути викликане постійними навантаженнями, оскільки цей професійний фен інтенсивно використовувався для щоденної роботи.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно виконаного ремонту майстер рекомендував клієнтці максимально акуратно поводитися з перемикачами та кнопками. Не допускати скупчення всередині фену пилу та волосся, уникати падінь. Також не тягнути за шнур із зусиллям, не смикати за нього та не перекручувати. Якщо знову виникнуть проблеми у роботі, негайно звертатися за допомогою до фахівців, нічого самостійно не роблячи.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.