Не працює фен Bosch PHD9760/01 після того, як в ньому щось спалахнуло, ремонт фенів ціна.

Замовлення №: 
90109
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Фен для волосся Бош PHD9760/01, який виготовлено в Китаї має потужність 2000 Вт, дві швидкості та три температурні режими. Модель з подачею холодного повітря та іонізацією, доповнена функцією термозахисту, у неї є система захисту від перегріву. Завдяки петлі для підвішування фена та знімній решітці для виходу повітря, використовувати фен дуже легко і зручно.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Фен надійшов до сервісного центру з проблемою - не працює. Зі слів замовника під час роботи в ньому щось спалахнуло, після чого фен вимкнувся. До цього в ньому відходив кабель. З такою несправністю можливий ремонт фенів ціна на який буде залежати від складності несправності, визначити яку можна тільки після діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Щоб провести діагностику, фен довелося повністю розібрати. Виявилось, що відбувся обрив мережевого проводу, всередину потрапив пил, на вал ротора намоталося волосся. Оскільки з ладу вийшли мережеві ланцюги, то ціна на ремонт фенів буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми відновили мережеве живлення (добре видно на світлині №3), фен почистили від накопиченого пилу та волосся. Після такого результативного ремонту фенів, ціна на який користувача влаштувала, він повністю в робочому стані. На цей ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Разом із заміненим проводом ціна цього ремонту склала 350 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною проблеми, яка виникла, стало інтенсивне, при цьому не зовсім акуратне використання фена. Не правильне поводження з мережевим шнуром, за який сильно тягнули, перекручували й т.д., призвело до його обриву.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Майстер, який виконував ремонт, рекомендував замовнику поводитись з феном максимально дбайливо, не тягнути силоміць за кабель біля корпусу. Робота по відновленню пристрою мала позитивний результат, ціна також цілком обґрунтована і прийнятна, при цьому якщо фен повторно поламається, то цілком ймовірно, що ремонт вже буде не рентабельним.

ремонт фена Bosch PHD9760/01
ремонт фена Bosch PHD9760/01
ремонт фена Bosch PHD9760/01

Коментувати