Не включається кліматична система Breeze DR-777, відремонтувати кліматичний комплекс.

Замовлення №: 
90395
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Кліматична система Бриз DR-777 є унікальним рішенням для оптимізації клімату в будь-якому приміщенні, створення безпечних та комфортних умов життєдіяльності, як людини, так і рослин чи тварин. Цей комплекс об'єднав в собі очищувач, зволожувач, іонізатор, ультрафіолетову обробку повітря, охолоджувач та обігрівач. Максимальна потужність пристрою 2000 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Необхідно терміново відремонтувати кліматичний комплекс, оскільки в його роботі виникли проблеми. А саме, він не включається, чути не характерний писк, висвічується помилка. Коли трапилася проблема, замовник нічого самостійно не ремонтував, а одразу звернувся за допомогою в наш сервісний центр. Разом з кліматичним комплексом принесли дистанційний пульт.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Перш ніж відремонтувати кліматичний комплекс необхідно точно встановити першопричину несправності. Для цього пристрій розібрали та провели діагностику. Попри відмінний зовнішній вигляд (світлина №1), всередині комплекс сильно запилений, пилом припали оптодатчики положення, саме тому при включенні зумер сповіщав про помилку. Як виявилося з ладу вийшли плата управління та комутації, відповідно їх потрібно відремонтувати.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми відновили захист, на платах що вийшли з ладу, перепаяли оригінальні деталі. Також виконали чистку та промивку фільтрів, які були сильно забруднені (світлина №2). Нам вдалося повністю відремонтувати кліматичний комплекс, усунувши всі заявлені несправності.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Щоб відремонтувати дану кліматичну систему замовнику довелося заплатити 1200 грн.

✓ Причини несправності: 

Основною причиною, через що вийшов з ладу даний кліматичний комплекс, це не своєчасно проведена профілактика. Через те, що всередині пристрою багато складових вкрилися шаром пилу, вони дали збій в роботі, як, наприклад, оптодатчики положення.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику дали поради та рекомендації щодо подальшого використання відремонтованого кліматичного комплексу. А саме, проводити своєчасно чистку та промивку фільтрів, не допускати скупчення всередині пилу, використовувати фільтровану воду.

ремонт кліматичної системи Breeze DR-777
ремонт кліматичної системи Breeze DR-777
ремонт кліматичної системи Breeze DR-777
ремонт кліматичної системи Breeze DR-777

Коментувати