Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається кліматичний комплекс Breeze DR-777, ремонт кліматичних комплексів Київ.

Закінчення ремонту: 26.07.2019
Замовлення №: 90501
✓ Пристрій, виробник, модель

Кліматичний комплекс Бриз DR-777 ефективно очищає, іонізує, зволожує, охолоджує та обігріває приміщення, площа якого до 30 кв.м. Цей кліматичний комплекс досить економний у споживанні електроенергії (65 Вт), його відрізняє висока екологічність, у нього просте та зрозуміле електронне управління. Керувати приладом можна за допомогою пульта дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Ми виконуємо ремонт кліматичних комплексів (м.Київ), тому взяли його в роботу по причині того, що пристрій не включається, при включенні чутний писк (видає зумм помилки). Замовник з м.Києва попросив, щоб ремонт був виконаний до 27 липня. Також від нього дізналися, що це перша поломка, тому раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому стан кліматичного комплексу хороший, однак після того, як його розібрали, з'ясували, що всередині він забруднений, в контейнері для води з'явився вапняний наліт, помпа також в вапні. Діагностика показала, що порушена робота Оптодатчиків, тому при включенні зумер сповіщає про помилку. Оскільки з ладу вийшли плати управління та комутації, а ремонт кліматичних комплексів знадобився в Києві, то буде виконуватися в нашому сервісному центрі, який знаходився неподалік.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку ремонт виконувався в такий спосіб - на платах управління та комутації перепаяні деякі деталі, відновлений захист, зроблена чистка помпи та інших комплектуючих від появи вапняного нальоту. Після ремонту кліматичних комплексів (м.Київ), на який видана гарантія, пристрій повністю в робочому стані. Ремонт встигли виконати в термін, а саме 26.07.19 р.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення захисту, загальна чистка кліматичного комплексу обійшлася замовнику з міста Києва 1400 грн.

✓ Причини несправності

До виникнення даної несправності та ремонту, який виконувався в м.Києві, призвело те, що прилад використовувався не правильно, а саме, в ньому постійно використовувалася звичайна вода з під крана. Через це, на помпі та інших деталях утворився шар вапна. Також не проводилася своєчасна профілактика.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, замовнику з Києва рекомендовано в подальшому використовувати тільки фільтровану воду, в іншому випадку з ладу може вийти помпа, заміна якої обійдеться досить дорого.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.