Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Запахло горілим та пропав звук в Harman/Becker 7020 Mercedes Benz, ремонт автопідсилювача Мерседес.

Закінчення ремонту: 04.01.2020
Замовлення №: 90866
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомобільний підсилювач Харман/Беккер 7020 Mercedes-Benz призначений для встановлення в салон автомобіля Мерседес.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей автопідсилювач надійшов у нашу майстерню з проблемою - спочатку запахло горілим і зник звук у салоні автомобіля, потім він взагалі перестав вмикатися. З цієї причини потрібний ремонт автопідсилювача Мерседес. На прийманні дізналися від замовника, що це перша поломка, тож раніше ремонт ще не виконувався, а несправність сталася після того, як автопідсилювач необережно залили водою.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан автопідсилювача задовільний, на першій та другій світлині видно, що його корпус не акуратний, деякі його частини, у тому числі кріплення, вкриті іржею. Після його розбирання та проведеної діагностики стало зрозуміло, що ремонт автопідсилювача Мерседес неминучий, мало того, він буде не простим, оскільки з ладу вийшла плата 7020/1010 26AS з процесором ADSP-21065L, яка прогоріла наскрізь, порушено текстоліт та провідники (добре видно на світлині №3).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні плати, що вийшла з ладу, на якій було перепаяно багато деталей, включаючи діоди, резистори, конденсатори, також замінено дросель живлення. Виконано відновлення друкованого монтажу та контактних майданчиків (видно на світлині №4), на світлині №5 можна побачити, наскільки сильно прогорів дросель живлення. Для виконання такої складності ремонту автопідсилювача Мерседес використовували спеціальне обладнання, а саме інфрачервону паяльну станцію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення друкованого монтажу та контактних майданчиків, заміна елементів, що згоріли, а також дроселя живлення коштувало 600 грн.

✓ Причини несправності

Виникнення цієї несправності, та як результат, виконання складного ремонту, пов'язане з тим, що цей автопідсилювач для автомобіля Мерседес був по необережності залитий водою, внаслідок чого дуже постраждала плата (вона прогоріла), постраждав корпус, поржавіли кріплення. Очевидно, що у такому стані пристрій працювати не міг.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що цього разу відновити працездатність автомобільного підсилювача вдалося, але не факт, що при подібній проблемі це стане можливо ще раз. Тому рекомендовано уникати залиття!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.