Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку в BMW E39 OEM DSP Phillips 902223603234, ремонт автомобільного підсилювача.

Закінчення ремонту: 05.03.2020
Замовлення №: 00102
✓ Пристрій, виробник, модель

Цей штатний підсилювач BMW E39 OEM DSP Phillips 902223603234 зібраний в Німеччині та призначений для автомобілів BMW 5 серії 1997-2003 років без навігації. Модель має надійний металевий корпус.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей автомобільний підсилювач надійшов із села Угринів Івано-Франківської області з проблемою - не пропускає звук (немає звуку на вихідних каналах). Телефоном замовник повідомив, що коли сталася проблема, підключали інший такий штатний підсилювач і все працювало. Оскільки в регіоні, де проживає замовник, ремонт автомобільного підсилювача виконати не змогли, тому він вирішив скористатися послугами нашого сервісного центру. Також від нього дізналися, що пристрій виходить з ладу не вперше, тож до нас ремонт уже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій та другій світлині видно, що автомобільний підсилювач у задовільному стані, у нього неакуратний корпус із подряпинами, наклейки з ушкодженнями, за час експлуатації він сильно забруднився. Після його розбирання з'ясували, що всередині пристрій дуже забруднений, на стінках, шлейфах та інших складових накопичилася велика кількість бруду (добре видно на світлині №3). Перш ніж виконувати ремонт автомобільного підсилювача, була проведена діагностика, за допомогою якої встановлено, що проблема виникла в ланцюгах ПНЧ (підсилювача низької частоти).

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення ланцюгів підсилювача низької частоти були замінені різні деталі, до яких входять діоди, резистор, електролітичні конденсатори. Також довелося перепаяти мікросхему ПНЧ (див. світлину №5). Виконано чищення від бруду та пилу, що скупчився. Після такого ремонту автомобільного підсилювача, на який видано гарантію, звук на вихідних каналах з'явився. Відремонтований підсилювач відправлений замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ланцюгів підсилювача низької частоти (ПНЧ) з заміною деталей + загальне чищення від пилу та бруду коштував замовнику 900 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що в цьому штатному автомобільному підсилювачі не було звуку на вихідних каналах, пов'язана з тим, що з ладу вийшли ланцюги ПНЧ, для відновлення яких довелося замінити багато різних деталей. Крім того, за час тривалої експлуатації всередині приладу накопичилася неприпустима кількість пилу та бруду.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконаного ремонту та відправлення адресату автомобільного підсилювача, з ним зв'язалися телефоном та повідомили, що всі несправні деталі були знайдені та поміняні, однак для повної перевірки працездатності необхідно під'єднати підсилювач в автомобілі та поганяти його на великій гучності. Не допускати надалі накопичення в пристрої такої кількості бруду!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.