Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після збільшення гучності немає звуку в Infinity Reference Series 7541A, ремонт автопідсилювачів (м.Київ).

Закінчення ремонту: 18.07.2019
Замовлення №: 90087
✓ Пристрій, виробник, модель

4-х канальний автопідсилювач Інфініті Reference Series 7541A з діапазоном робочих частот 10 Гц - 100 кГц (-3 дБ), максимальним вхідним сигналом 6 В та максимальною чутливістю 100 мВ. Автопідсилювач відрізняється плавним регулюванням рівня низьких частот (Bass Boost) від 0 до +6 дБ на частоті 50 Гц, у нього в наявності одна пара широкосмугових виходів попереднього підсилювача.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт автопідсилювачів (м.Київ) у зв'язку з тим, що після різкого збільшення гучності пропав звук, підключають колонки в машині по мостовій схемі. З розповіді користувача, це не перша поломка пристрою, тому в місті Києві раніше ремонт вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж взятися за ремонт автопідсилювачів (це місто Київ) цьому завжди передує первинна діагностика, за допомогою якої вдалося встановити, що з ладу вийшли модуль живлення та модуль попереднього ПНЧ (підсилювача низької частоти), відповідно ремонт в м.Києві повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модулів, що вийшли з ладу, довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, в тому числі конденсаторів, резисторів, діодів. Після результативного ремонту автопідсилювачів (м.Київ), обладнання перевірено на працездатність (підключали колонки теж по мостовій схемі), все працює нормально.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модулів живлення та попереднього ПНЧ з перепайкою деталей в цьому автопідсилювачі, обійшовся замовнику з м.Києва 950 грн.

✓ Причини несправності

В даному випадку до виникнення несправності та подальшого ремонту даного автопідсилючвача, який виконувався в м.Києві, призвело різке збільшення гучності, в результаті чого повністю пропав звук, тому користувачеві довелося підключати колонки в автомобілі по мостовій схемі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику, що проживає в м.Києві рекомендовано в подальшому не використовувати колонки на максимальній гучності, в іншому випадку автопідсилювачу знову буде потрібен ремонт. Також надані роз'яснення, що якщо підключення чотириканального автопідсилювача виконано неправильно, звук буде спотвореним або пристрій після включення швидко вийде з ладу через перегрів, що буде спровокований надмірним навантаженням.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.