Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після збою генератора не включається підсилювач Infinity REF475, ремонт автомобільного підсилювача звуку.

Закінчення ремонту: 17.10.2019
Замовлення №: 90675
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомобільний широкосмуговий підсилювач звуку Інфініті REF475 A з діапазоном частот 10-100 000 Гц та потужністю 75 Вт на кожен із 4-х каналів. Пристрій з максимальною чутливістю 100 мВ та максимумом вихідного сигналу 6 В. Всі канали  широкосмугових підсилювачів звуку наділені схемою класу AB для отримання максимально чистого звуку з мінімальними спотвореннями.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно, щоб був виконаний ремонт автомобільного підсилювача звуку, у роботі якого виникли проблеми, а саме, після збою генератора в автомобілі пішов великий струм, після чого підсилювач звуку відключився та більше не вмикається. Також він повідомив, що звернувся до іншого сервісного центру, але там виконати ремонт не змогли.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей підсилювач звуку надійшов у досить хорошому стані (видно на світлині №1), попри те, що раніше його розкривали та намагалися виконувати ремонт. Після його розбирання та проведеної діагностики встановлено, що проблема у модулі живлення, який вийшов з ладу, відповідно ремонт автомобільного підсилювача звуку має бути спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні модуля живлення, для чого довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, у тому числі транзистори SMD, конденсатори, діоди, резистори (див. світлини №3, 4 та 5). Після такого ремонту автомобільного підсилювача звуку, на який видано гарантію, заявлену несправність повністю усунуто.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля живлення з перепаюванням багатьох оригінальних деталей коштував замовнику 1100 грн.

✓ Причини несправності

Як уже говорилося вище, основною причиною виходу з ладу цього підсилювача звуку став несправний модуль живлення. Це сталося через те, що в автомобілі стався збій генератора та пішов великий струм, який спровокував виникнення несправності.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту цей підсилювач звуку для автомобіля є повністю справним. Щоб уникнути подібної несправності надалі, замовнику рекомендовано утримувати електричні ланцюги автомобіля в належному порядку, періодично звертатися за допомогою до СТО.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.