Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбито сенсорне скло в GPS навігаторі Pioneer PI-711, ремонт автомобільної електроніки у Києві.

Закінчення ремонту: 28.09.2019
Замовлення №: 90600
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомобільний GPS навігатор Піонер PI-711 із сенсорним 7-дюймовим TFT дисплеєм з HD роздільною здатністю 800х480 пікселів. Дана автомобільна електроніка працює на платформі процесора Mediatek із тактовою частотою 800 МГц та оперативної пам'яті 256 МБ SDRAM (DDR2). У GPS навігаторі встановлено навігаційне програмне забезпечення «Навітел Навігатор Автоверсія» з детальною картою України, а також голосовими підказками, можливістю перерахунку маршруту, запису треків.

✓ Заявлена несправність замовником

У даній автомобільній електроніці розбите сенсорне скло, також зламане гніздо роз'єму Mini USB адаптера зарядного пристрою - з такою заявленою несправністю GPS навігатор надійшов до нашого сервісного центру. Зі слів замовника, проблема сталася після падіння. Ми виконуємо ремонт автомобільної електроніки у Києві, тому пристрій прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця електроніка для автомобіля надійшла в хорошому стані, при цьому в деяких місцях у неї потертий корпус (видно на світлині №1), тачскрин розбитий та на ньому з'явилися тріщини (див. світлину №2). Перш ніж виконувати ремонт автомобільної електроніки, проведена діагностика, яка показала, що проблема в модулі дисплея, несправний зарядний пристрій.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт, який виконувався в місті Києві, полягав у наступному: виконано заміну тачскрину резистивного 161х97 мм з подальшим програмним калібруванням (світлина №3), зроблено заміну кабелю живлення з роз'ємом MiniUSB (світлина №4). Після такого ремонту автомобільної електроніки, цей GPS навігатор повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни тачскріну з калібруванням та кабелю з роз'ємом MiniUSB обійшовся клієнту з м. Києва 450 грн.

✓ Причини несправності

У цій конкретній ситуації, причиною виникнення цієї несправності, стало падіння з висоти автомобільного GPS навігатора, через що розбився тачскрін та на ньому з'явилися механічні пошкодження, а також зламалося гніздо зарядного адаптера.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовнику з Києва рекомендовано поводитися з автомобільною електронікою більш акуратно. Намагатися уникати падіння автомобільної електроніки, також під час експлуатації не тиснути із зусиллям на екран! Якщо не дотримуватись цих простих правил, знову знадобиться ремонт у м. Києві.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.