Немає зображення, білий екран в автотелевізорі Prology HDTV-808S, терміновий ремонт автоелектроніки.

Замовлення №: 
90552
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Малогабаритний переносний автомобільний телевізор Пролоджі HDTV-808S наділений 8-дюймовим кольоровим рідкокристалічним TFT дисплеєм (розмір екрану по діагоналі 203 мм) з високою роздільною здатністю та широким кутом огляду по вертикалі та горизонталі. Дана автоелектроніка забезпечує приймання телевізійних передач в системах PAL 4.43, NTSC 3.58 або SECAM.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Клієнту потрібен терміновий ремонт автоелектроніки, оскільки немає зображення, екран білого кольору. Разом з телевізором він приніс в сервісний центр блок живлення. Від нього дізналися, що це не перша несправність даної автоелектроніки, тому раніше її ремонт вже виконувався. Оскільки ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, тому взялися за термінове відновлення телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Автоелектроніка надійшла в задовільному стані, корпус цього автомобільного телевізора достатньо не акуратний, на корпусі в лівому нижньому кутку сильні потертості (добре видно на світлині №1). Після розбирання та проведеної діагностики, без якої неможливий терміновий ремонт автоелектроніки з'ясували, що в даній моделі використовується тюнер TDQ-3T-5L, матриця LQ080T5GG01S, однак з ладу вийшов модуль живлення, відповідно ремонт повинен бути спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю для термінового ремонту автоелектроніки є всі підстави. Він полягав у наступному: на модулі живлення перепаяні деякі компоненти, в число яких входить конденсатор 220,0*16 В. Після ремонту ця автоелектроніка працює відмінно, зображення з'явилося, воно хорошої якості (добре видно на останній світлині). Як і просив замовник, ремонт був зроблений в терміновому порядку (упоралися за один день).

✓ Загальна вартість ремонту: 

З урахуванням терміновості даний ремонт модуля живлення з перепайкою деталей коштував замовнику 450 грн.

✓ Причини несправності: 

Основною причиною виникнення несправності і відповідно необхідністю термінового ремонту даної автоелектроніки, коли на екрані пропало зображення, став вихід з ладу модуля живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути подібної проблеми надалі, замовнику рекомендовано максимально акуратно поводитися з даною автоелектронікою, терміновий ремонт якої виконується вже не вперше.

ремонт автоелектроніки Prology HDTV-808S
ремонт автоелектроніки Prology HDTV-808S
ремонт автоелектроніки Prology HDTV-808S
ремонт автоелектроніки Prology HDTV-808S

Коментувати