Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Темний екран і не видно зображення в автотелевізорі Opera OP-705B, сервіс по ремонту автоелектроніки.

Закінчення ремонту: 10.08.2019
Замовлення №: 90484
✓ Пристрій, виробник, модель

Портативний автомобільний телевізор Опера OP-705B наділений 7.6-дюймовим LGD дисплеєм формату 16:9. Дана автоелектроника з можливістю відтворення з USB, що підтримує формати MP3 та MPEG4. У неї в наявності телескопічна антена.

✓ Заявлена несправність замовником

В наш сервіс по ремонту автоелектроніки даний автомобільний телевізор надійшов із заявленою несправністю - темний екран, на ньому взагалі не видно зображення. Імовірно немає підсвітки, що повинно бути підтверджено діагностикою, яка в нашому сервіс центрі виконується, не залежно від складності проблеми. Разом з несправною автоелектронікою користувач приніс блок живлення.

✓ Діагностика сервісним центром

Майстер, який надає сервіс по ремонту автоелектроніки в першу чергу розібрав телевізор та з'ясував, що в ньому використовуються такі модулі, як шасі JV-701M, плата Main Board - JV-V705B-716A-MB00, процесор MST716A-LF. Раніше ремонт цього автотелевізора вже виконувався, тоді паяли виводи лампи підсвітки. В ході діагностики встановлено, що проблема в модулі інвертора підсвітки, ремонт якого можливий на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку сервіс по ремонту портативної автоелектроніки полягав в наступному: відновлена працездатність модуля інвертора підсвітки, замінений двохобмотувальний трансформатор перетворювача підсвітки, оскільки в ньому було міжвиткове замикання (див. світлину №4). Після наданого сервісу зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості. На цей ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Сервіс, що складався в ремонті модуля інвертора підсвітки  та заміні трансформатора в даній автоелектроніці коштував замовнику 400 грн.

✓ Причини несправності

Зображення на екрані даної автоелектроніки (телевізора) пропало через те, що з ладу вийшов модуль інвертора підсвітки, а саме в трансформаторі відбулося міжвиткове замикання, який довелося замінити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно наданого сервісу, що складається в ремонті автомобільного телевізора, замовнику рекомендовано експлуатувати його дбайливо та акуратно, в іншому випадку дана автоелектроника знову вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.