Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює автомобільний компресор Vitol Тайфун КА-T12021, ремонт автоелектроніки Київ.

Закінчення ремонту: 05.08.2019
Замовлення №: 90465
✓ Пристрій, виробник, модель

Портативний автомобільний компресор Вітол Тайфун КА-T12021 призначений для накачування автомобільних коліс і спортивного інвентарю. У даній автоелектроніці використовується якісний однопоршневою двигун постійного струму колекторного типу. Продуктивність приладу при 0 бар становить 35 л/хвилину. Цей компресор з циклом роботи 20 хвилин, максимальним споживаним струмом 12 А та напругою 12 В.

✓ Заявлена несправність замовником

Автомобільний компресор не працює, у нього зламаний кабель живлення. З цієї причини потрібен ремонт автоелектроніки (м.Київ). Замовник, який проживає в місті Києві розповів, що це перша несправність пристрою, незважаючи на те, що він експлуатується досить інтенсивно. Він також попросив, щоб ремонт був виконаний якнайшвидше.

✓ Діагностика сервісним центром

Автоелектроніка надійшла в досить хорошому стані. Перш ніж братися за ремонт автоелектроніки (місто Київ) ми виконали попередню діагностику, для чого пристрій довелося повністю розібрати. Оскільки з ладу вийшов кабель живлення, ремонт повинен бути спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку ремонт, що виконувався в м.Києві, полягав в тому, що в даній автоелектроніці довелося відновлювати живлення 12 В, заміна кабелю повністю в цей раз не знадобилася. Після такого ремонту автоелектроніки (м.Київ) цей автомобільний компресор повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню живлення для цього автомобільного девайса обійшовся замовнику з міста Києва всього в 300 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною виходу з ладу даної автоелектроніки, а саме, компресора, став переламаний провід, через який пристрій не працював. Таке могло статися через не обережне поводження з проводом, який постійно перекручували.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, замовнику з Києва рекомендовано максимально акуратно поводитися з автоелектронікою, намагатися не перекручувати і не смикати кабель, в іншому випадку знову буде потрібно ремонт!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.