Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Іде нагрівання повітря, але немає його нагнітання в OTTO Shtekker WD-9917, ціна ремонту сушарки фруктів.

Закінчення ремонту: 20.09.2019
Замовлення №: 90595
✓ Пристрій, виробник, модель

Сушарка для овочів та фруктів ОТТО Shtekker WD-9917 з потужністю 250 Вт та 5 секціями. У пристрої використовується конвективна система сушіння. У ній можна сушити овочі, фрукти, ягоди, зелень, гриби, виконувати в'ялення м'яса. Тепле повітря, температура якого постійно контролюється, циркулює між тацями сушарки для овочів та фруктів, тим самим дозволяючи висушуватись продуктам без втрати смакових якостей, вітамінів та активних речовин.

✓ Заявлена несправність замовником

Як показує практика, ціна ремонту сушарки в першу чергу залежить від складності несправності. В цьому випадку сушарка надійшла із заявленою несправністю - йде нагрівання повітря, але немає його нагнітання, оскільки не крутиться вентилятор.

✓ Діагностика сервісним центром

Сушарка для овочів та фруктів надійшла в хорошому стані, з не пошкодженим, досить акуратним корпусом. Зі слів замовника, до нас її ремонт ще не виконувався. Після того, як її розібрали та провели діагностику, з'ясували, що проблема у двигуні, який заклинило, схоже його змастили олією. З такою проблемою ціна ремонту сушарки буде не високою.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали відновлення роботи двигуна, який заклинило, зробили чищення, а також інші профілактичні роботи. Внаслідок нагнітання повітря відновлено, вентилятор крутиться. З ціною ремонту сушарки фруктів замовник повністю погоджується.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна такого ремонту з відновлення двигуна, разом із чищенням склала 300 грн.

✓ Причини несправності

У цій сушарці для овочів та фруктів було нагрівання повітря, але не було його нагнітання, а також не крутився вентилятор через те, що з ладу вийшов двигун. Ймовірно, коли двигун став гірше крутитися, користувач вирішив змастити й ого олією. Швидше за все такі дії й спричинили остаточну зупинку двигуна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту поводитися з сушаркою акуратніше, не перевантажувати, ніякі деталі самостійно нічим не змащувати, такі рекомендації дані користувачеві. Якщо цих правил не дотримуватися, пристрій знову вийде з ладу, тоді в кращому разі ціна відновлювальних робіт буде значно вищою, у гіршому, ремонт може виявитися взагалі нерентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.