Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не сушить, холодний потік повітря в сушарці Zelmer ZFD 1050 W (FD 1000), ремонт сушарки для фруктів.

Закінчення ремонту: 02.11.2019
Замовлення №: 90622
✓ Пристрій, виробник, модель

Сушарка для овочів та фруктів Зелмер ZFD 1050 W (FD 1000), що зібрана в Польщі, наділена потужністю 520 Вт, двома температурними режимами та конвективною системою сушіння. Ця сушарка з механічним типом управління, мікропроцесорним контролем за приготуванням та 4 секціями, в яких можна сушити різні овочі та фрукти. Температура сушіння становить 42-60 °С.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник попросив, щоб ми виконали ремонт сушарки для фруктів, у роботі якої виникли проблеми, а саме, не сушить, йде холодний потік повітря (немає гарячого повітря). За припущенням клієнта несправність почала проявлятися після того, як зібрали дуже багато яблук та хотіли якнайшвидше їх посушити, навантаживши в лотки більшу їх кількість, ніж належить. Найімовірніше відбулося перенавантаження.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця сушарка для овочів та фруктів надійшла в хорошому, досить акуратному вигляді, про що можна судити з першої світлини. Після її розбирання та проведеної діагностики, стало зрозуміло, що ремонт сушарки для фруктів неминучий, оскільки проблема в нагрівальному елементі, з ладу вийшов термозахист нагрівальної спіралі. Оскільки це перша несправність раніше ремонт ще не виконувався, всі пломби на місці.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку було відновлено термозахист нагрівальної спіралі (див. світлини №4 та 5). Завдяки правильно виконаному ремонту сушарки для фруктів, вона повністю у робочому стані, що було перевірено безпосередньо у сервісному центрі (гаряче повітря з'явилося). На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення термозахисту нагрівальної спіралі та ланцюга її живлення обійшовся клієнту 400 грн.

✓ Причини несправності

Така несправність, як у цьому разі, коли з ладу виходить нагрівальний елемент (спіраль), є досить поширеною. Зі слів самого користувача стало відомо, що лотки сушарки перевантажили, коли хотіли прискорити процес сушіння яблук та поклали їх більшу кількість, ніж це припустимо. Це і призвело до зламання та ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після якісно виконаного ремонту користувачеві рекомендовано використовувати сушарку правильно, тобто не перевантажувати лотки сирими фруктами або овочами, класти в кожен лоток їх стільки, як це зазначено в інструкції. В іншому випадку пристрій знову вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.