Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається сушарка для овочів і фруктів Vinis VFD-410G, ремонт побутових сушарок.

Закінчення ремонту: 05.06.2019
Замовлення №: 90244
✓ Пристрій, виробник, модель

Корпус сушарки Вініс VFD-410G виготовлений з харчового пластику, в якому знизу до верху подається гаряче повітря, що гарантує рівномірний розподіл тепла на кожній з 4-х решіток. Дана модель з потужністю 400 Вт, в ній використовується конвективна система сушки. Сушарка для овочів і фруктів наділена терморегулятором 35-70 °С.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки пристрій не включається, замовнику потрібно ремонт побутових сушарок. Разом з поламаним приладом він приніс в сервісний центр піддон та один лоток. За словами замовника з'ясували, що швидше за все побутова кухонна техніка вийшла з ладу через те, що коли сушили овочі й фрукти, постійно перевантажували лотки, тобто клали нарізаних сирих фруктів більше, ніж можна, тому це призвело до перегріву.

✓ Діагностика сервісним центром

Сушарка надійшла в хорошому стані, у неї акуратний, без будь-яких механічних пошкоджень корпус. Щоб точно знати, як правильно виконувати ремонт побутових сушарок, потрібна попередня діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. Як виявилося, з ладу вийшла плата управління.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу відновлена працездатність плати управління, для чого довелося перепаяти деякі елементи. При цьому, після такого ремонту побутових сушарок вона включилася, але немає гарячого повітря. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшов спіральний нагрівач (стався обрив у ТЕНі). Після відновлення спірального нагрівача (світлина №3), несправність повністю усунена.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість цього результативного ремонту двох несправностей коштувала замовнику 310 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною, через яку не працювала дана сушарка для овочів та фруктів, став несправний спіральний нагрівач. Крім того, очевидно, що лотки сушарки постійно перевантажували, що підтвердив сам користувач.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом, майстер рекомендував використовувати пристрій правильно, не перевантажувати лотки для сушки сирими фруктами й овочами, використовувати тільки ту кількість, яку зазначено в інструкції по експлуатації приладу. Своєчасно проводити профілактичні роботи, які гарантовано продовжать його «життя».

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.