Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не гріє, холодне повітря в сушарці для овочів та фруктів Vinis VFD-350S, ремонт сушарки овочів.

Закінчення ремонту: 29.07.2019
Замовлення №: 90461
✓ Пристрій, виробник, модель

Сушарка для овочів та фруктів Вініс VFD-350S з механічним типом управління, наділена потужністю 350 Вт, у неї 5 секцій, в яких можна сушити овочі, фрукти, гриби, горіхи, ягоди, зелень, лікувальні трави, м'ясо, рибу, хліб. До особливостей сушарки для овочів можна віднести наявність регулювання температури 35-70 C, термостата, захисту від перегріву, а також автоматичне відключення.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся в наш сервісний центр, щоб був виконаний ремонт сушарки овочів, оскільки вона не гріє, йде холодне повітря. Коли приймали пристрій в сервісному центрі, він взагалі не включився. Зі слів клієнта дізналися, що сушарка для овочів використовувалася досить інтенсивно, коли вона зламалася, її ремонт намагалися виконати самостійно, але позитивного результату це не принесло.

✓ Діагностика сервісним центром

Сушарка надійшла в хорошому стані, однак вона трохи забруднена, потьоки (добре видно на світлинах №1 та 2). Після її розбирання, що необхідно, щоб виконати діагностику та подальший ремонт сушарки овочів з'ясували, що в даній моделі використовується двигун XD-6010C. Як виявилося, внаслідок неправильно виконаного ремонту сушарки овочів перевернутий спіральний нагрівач. Крім того, згорів термозапобіжник, слабкі обороти двигуна обдування.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки з ладу вийшли спіральний нагрівач та двигун, ремонт сушарки овочів виконувався в даних модулях. Відновлений термозахист, замінений новий термозапобіжник 135 * 250в 10а. Робота пристрою перевірена в умовах сервісної майстерні, він включається, гаряче повітря подається.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт, що складається у відновленні термозахисту та заміні термозапобіжника коштував 300 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку ремонт сушарки фруктів та овочів потрібен через не правильні дій з боку користувача, який намагався самостійно виконати ремонт, в результаті чого спіральний нагрівач опинився в перевернутому вигляді.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом, майстер рекомендував при виникненні проблем в роботі сушарки для овочів, ніяких самостійних дій не робити. Періодично за пристроєм доглядати, не допускати скупчення бруду і пилу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.