Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає замісу тіста, особливо під час роботи режиму «Тісто для піци» в хлібопічці Moulinex OW 5024 SERIE B01-A, ремонт хлібопічки в Києві.

Закінчення ремонту: 18.09.2020
Замовлення №: 00628
✓ Пристрій, виробник, модель

Хлібопічка Мулінекс OW 5024 SERIE B01-A з потужністю 1650 Вт, трьома варіантами ваги випічки 750 г, 1000 г або 1500 г, а також можливістю вибору кольору скоринки. До особливостей цієї моделі можна віднести: наявність таймера відстрочки старту до 15 годин, функцію збереження хліба теплим 1 годину, тиху роботу, індикацію вибраної програми, сигнал при закінченні програми, а також збереження програми при перебої електроенергії. Корпус хлібопічки з кнопковим керуванням виконаний із якісного пластику біло/сірого кольору. Також є оглядове вікно, дисплей та таймер. Модель зручна та максимально проста у використанні, має компактні габарити, завдяки чому вона не займатиме на кухні багато місця.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовниці, яка звернулася до нашого сервісного центру, потрібно, щоб було виконано ремонт хлібопічки в Києві, оскільки вона перестала коректно працювати. А саме, з її слів двигун крутить через раз, програму не виконує, що особливо добре проявляється при вмиканні режиму «Тісто для піци». Інакше кажучи, немає замісу тіста. Від неї також дізналися, що коли сталася несправність, чоловік намагався самостійно вирішити проблему, розкрив хлібопічку, при цьому нічого не зміг зробити. Замовниця розповіла, що пристрій спеціально придбано для випікання домашнього хліба, тому експлуатується часто (практично через день). Разом із хлібопічкою вона принесла до сервісного центру повний комплект у коробці.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що попри інтенсивну експлуатацію зовнішній стан пристрою добрий. Початковий огляд показав, що хлібопічку намагалися відкрити, видно сліди злому. Після її розбирання стало зрозуміло, що підгоріли роторні котушки. Виконана діагностика показала, що ремонт хлібопічки у Києві неминучий, оскільки проблема в основі, де кріпляться двигун та привід (див. світлину №3). Несправність ускладнена тим, що потрібна заміна двигуна ZYT5230-230, відновити який на компонентному рівні неможливо.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відновлено працездатність основи, де кріпляться двигун та привід, виконано заміну двигуна ZYT5230-230 (добре видно на світлині №4). Після такого ремонту хлібопічки у Києві заміс тіста виконується нормально. При цьому після встановлення двигуна, хвилин через 10 роботи з'явився стукіт, тому знадобилося ще замінити привід відра SS-186166, видно на світлині № 5. На нові деталі видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт основи, заміну нового двигуна та приводу відра хлібопічки замовниця заплатила 1500 грн.

✓ Причини несправності

У роботі хлібопічки виникла досить серйозна несправність, для усунення якої довелося виконати заміну двох нових компонентів - двигуна та привода відра. Такі правильні дії дозволили повністю усунути несправність, заміс тіста виконується. Така несправність, та як результат потреба у вищеописаному ремонті, могла виникнути через постійні навантаження пристрою, оскільки зі слів самої замовниці її експлуатували досить інтенсивно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовниці з міста Києва рекомендовано при подальшому використанні хлібопічки намагатися її не перевантажувати, можливо, не з такою інтенсивністю випікати хліб. Також бажано закладати у відро правильну кількість продуктів, як зазначено в рецепті! Максимальна вага випічки не повинна перевищувати 1,5 кг! Якщо з часом у її роботі знову виникне проблема, нічого самостійно не робити, хлібопічку не розбирати.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.