Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Слабке нагрівання, з відкритими дверцятами продовжує крутитися тарілка в мікрохвильовій печі Fimar Easy Line MF914, ремонт мікрохвильовок Fimar Easy Line.

Закінчення ремонту: 21.07.2020
Замовлення №: 00474
✓ Пристрій, виробник, модель

Окрема мікрохвильова піч з грилем Фімар Easy Line MF914 (країна-виробник Італія), наділена 5 рівнями потужності в режимі мікрохвиль, 3 рівнями в комбінованому режимі та 1 рівнем у режимі гриля. Модель може використовуватися на підприємствах харчування для швидкого приготування різних страв, а також для розігріву або розморожування. Відмінною особливістю моделі є використання в ній потужнішого, надійнішого магнетрону, розрахованого на часту експлуатацію. Корпус та внутрішня камера мікрохвильової печі, об'ємом 23 літри виконані з нержавіючої сталі.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця мікрохвильова піч надійшла зі скаргою на те, що занадто слабке нагрівання, з відкритими дверцятами продовжується крутиться тарілка. Оскільки ми виконуємо ремонт мікрохвильовок Fimar Easy Line, вона прийнята в роботу. Від замовника дізналися, що цей пристрій використовується в невеликому кафе, причому досить інтенсивно, при цьому з ладу вийшов вперше. Коли мікрохвильову піч увімкнули в сервісному центрі, з відчиненими дверцятами крутився мотор тарілки, залипали кнопки управління.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що мікрохвильовка на перший погляд у нормальному стані, якихось механічних дефектів на корпусі та дверцятах немає, при цьому кнопки на передній панелі дуже зажирені. На другій світлині можна побачити, наскільки сильно запилена решітка вентилятора. Перш ніж виконувати ремонт мікрохвильовок Fimar Easy Line необхідно розібратися з тим, що стало причиною виникнення такої несправності. Для цього її повністю розібрали та дізналися, що в цій моделі використовується магнетрон WITOL 2M219J, а також мікроперемикач SZM-V16-FD-63. Виконана діагностика показала, що з ладу вийшов блок комутації (згорів верхній перемикач, у нижнього зламане кріплення), несправна панель управління, всередині деталі дуже забруднені (можна подивитися на світлині №3).

✓ Ремонт сервісним центром

У цьому разі ремонт полягав у відновленні працездатності блоку комутації. Виконано також чищення, промивання кнопок та інших елементів панелі керування, замінено мікроперемикач (див. останню світлину). Після вищеописаного ремонту мікрохвильовок Fimar Easy Line нагрівання хороше, кнопки управління не залипають, тарілка, як їй і належить крутиться тільки при закритих дверцятах та включенні мікрохвильової печі.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку комутації, чищення, промивання кнопок та інших елементів панелі керування, заміна мікроперемикача коштував клієнту 900 грн.

✓ Причини несправності

Ця мікрохвильова піч від виробника Fimar Easy Line не коректно працювала, оскільки з ладу одночасно вийшло кілька її модулів, а саме, блок комутації (згорів верхній мікроперемикач, у нижнього зламане кріплення), панель управління, решітка вентиляції. Кнопки на передній панелі були дуже зажирені, тож залипали.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забрати відремонтовану мікрохвильову піч йому роз'яснили принцип її роботи, а саме, що випромінювання від магнетрона потрапляє в камеру печі через хвилевід. Щоб у процесі роботи хвилевід не перегрівався, його охолоджує спеціальна система вентиляції. Саме тому рекомендовано забезпечити доступ повітря через решітку вентилятора, не допускати накопичення на ній такої кількості пилу. Крім того, намагатися тримати НВЧ піч у чистоті, періодично проводити чистку від бруду та жиру.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.