Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає індикації, не реагує ні на які органи управління мікрохвильова піч Electrolux EMS2487X, ремонт НВЧ пічок Electrolux.

Закінчення ремонту: 07.09.2020
Замовлення №: 00597
✓ Пристрій, виробник, модель

НВЧ піч Електролюкс EMS2487X (Electrolux) з потужністю мікрохвиль 900 Вт та поворотним столом, який може обертатися за годинниковою стрілкою або проти. Модель має невеликий екран, кнопку вибору потужності мікрохвильового випромінювання, кнопку Auto для автоматичних програм приготування або програми автоматичного розморожування за вагою. Також є кнопка Clear/Stop для скасування або переривання програми приготування.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця мікрохвильова піч надійшла із заявленою несправністю - немає індикації, ні на які органи управління не реагує. Ми завжди виконуємо ремонт НВЧ пічок Electrolux, незалежно від того, наскільки складною виявиться несправність. Від замовника дізналися, що пристрій придбано досить давно та використовується переважно для розігріву вже приготовлених страв або розморожування продуктів. Оскільки несправність виявилася вперше, раніше її ще не розбирали, оскільки для ремонту НВЧ пічок Electrolux не було приводу.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що ця мікрохвильова піч у досить хорошому стані, має акуратний корпус без механічних дефектів. Внутрішня духовка пристрою чиста та не зажирена, що підтверджує світлина №5. У сервісному центрі мікрохвильова піч не увімкнулася, не було підсвітки камери розігріву. Щоб провести діагностику та подальший ремонт НВЧ пічок Electrolux її розібрали та дізналися, що в цій моделі використовується магнетрон TOSHIBA 2M240J(Y) та реле OMRON GSLE-1A. У ході діагностики з'ясували, що проблема виникла у платі комутації, несправна панель управління. Як виявилося, лампочка, що згоріла, була причиною відсутності підсвітки в камері розігріву продуктів.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт НВЧ пічок Electrolux полягав у відновленні ланцюгів живлення на блоці комутації, для чого довелося перепаяти деякі несправні деталі, включаючи діод, резистор та один конденсатор (див. світлину №3). Також замінили лампочку міньйон 250-20Вт. У результаті заявлена замовником несправність результативно усунута. На першій світлині добре видно, що на екрані з'явилася індикація, всередині камера підсвічується.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення ланцюгів живлення на блоці комутації та платі індикації + заміну нової лампочки для внутрішнього освітлення замовник заплатив 800 грн.

✓ Причини несправності

Те, що для ремонту НВЧ пічок Electrolux (не вмикалася, не було підсвітки камери) були всі підстави. Це пояснюється тим, що з ладу вийшла плата комутації, тому в ній знадобилося відновлення ланцюгів живлення. Крім того, згоріла лампочка, відповідно камера не підсвічувалася. І ту, й іншу проблему вдалося усунути.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно проведеного ремонту замовнику рекомендовано з регулярною періодичністю доглядати мікрохвильову піч. Після приготування або розігріву страв в обов'язковому порядку провітрювати внутрішню духовку, залишаючи на деякий час відчинені дверцята!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.