Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається соковитискач Philips Avance Collection HR1870/10, ремонт соковитискача ціна.

Закінчення ремонту: 23.04.2019
Замовлення №: 90191
✓ Пристрій, виробник, модель

Відцентровий соковитискач Філіпс Avance Collection HR1870/10 наділений потужністю 900 Вт та ємністю для соку об'ємом 1.5 літра. Дана модель з двома швидкостями, у неї надширока камера подачі плодів з шириною 80 мм, завдяки чому можна використовувати цілі яблука, моркву, буряк та інші великі фрукти й овочі.

✓ Заявлена несправність замовником

Соковитискач не включається, зі слів користувача, коли її використовували востаннє, під час приготування соку було чути запах горілих фруктів. Він попросив, щоб виконали терміновий ремонт. Ми завжди виконуємо ремонт соковитискача ціна на який стане відомою після проведеної первинної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Разом з поламаним соковитискачем клієнт приніс сито сепаратора та кришку. Пристрій повністю розібрали та провели діагностику, яка показала, що з ладу вийшла плата управління B-098-B10203A-C-U03A, крім того, з ладу вийшов двигун, точніше перегрівся. Гарантовано потрібен ремонт соковитискача ціна на який буде відповідною до несправності.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали ремонт соковитискача, ціна з замовником узгоджена. Відновлена працездатність плати управління, для чого довелося перепаювати деякі деталі. Також соковитискач почистили та відмили всередині від бруду, що накопичився та від макухи.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту з гарантією, яка повністю влаштувала клієнта склала - 600 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно до виникнення даної несправності призвело неправильне використання соковитискача з боку користувача. В першу чергу пристрій експлуатувалося тривалий час без перерви, звідси велике навантаження на двигун. Також пристрій несвоєчасно очищався від макухи. Всі ці фактори в загальному, привели до того, що потрібен ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував надалі не перевантажувати соковитискач під час роботи, своєчасно очищати сепаратор та збір від макухи, в іншому випадку знову знадобиться ремонт, який може виявитися не рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.