Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює (не включається) соковитискач Zelmer ZJE1900XUA (476), ремонт соковитискачів Zelmer.

Закінчення ремонту: 21.02.2020
Замовлення №: 00075
✓ Пристрій, виробник, модель

Універсальний соковитискач Зелмер ZJE1900XUA (476) європейського складання, наділений об'ємом робочої чаші 1 літр. Модель від популярного виробника Zelmer має потужність 800 Вт, у неї дві швидкості. Завдяки великому резервуару для м'якоті 3,5 літра, є можливість тривалий час обходитися без його очищення. Завантажувальний лоток великого розміру дозволяє не подрібнювати продукти, що переробляються, наприклад яблука. До інших переваг пристрою можна віднести наявність спеціальної сітки центрифуги, яка виготовлена з нержавіючого матеріалу, що повною мірою продовжить термін служби приладу.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас надійшов соковитискач, який не працює, він не включається. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт соковитискачів Zelmer, він прийнятий в роботу. Від замовниці довідалися, що пристрій використовується досить інтенсивно (практично щодня) для приготування свіжого фрешу дітям. З моменту придбання вона зламалася вперше, тож раніше її ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що попри інтенсивну експлуатацію зовнішній вигляд соковитискача гарний. Початковий огляд показав, що зламана заглушка ручки (потрібна її заміна), тому не натискається мікрокнопка, що відповідає за комутування мережевого з'єднання. Це досить поширена несправність, через яку потрібен ремонт соковитискачів Zelmer. Також перевірено внутрішній стан елементів, виконано продзвонювання живлення, оглянуто на працездатність двигун.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано відновлення мережевого живлення (див. світлини №3 та 4), замінено заглушки у кількості двох штук. Після такого ремонту соковитискачів Zelmer він повністю у робочому стані. На останній світлині соковитискач після ремонту у зібраному стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення мережевого живлення соковитискача + заміна двох заглушок коштувало замовниці 600 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною несправності стала зламана заглушка ручки, через що перестала натискатися мікрокнопка, що комутує мережеве з'єднання. Це могло бути викликане не акуратним використанням соковитискача від відомого та популярного виробника Zelmer. Можливо, це пов'язано з якимось небажаним механічним впливом. Крім того, зі слів самої замовниці, пристрій досить часто експлуатувався (практично кожен день), що також могло вплинути на його працездатність.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі замовниці рекомендовано користуватися пристроєм максимально акуратно та бажано в більш щадному режимі, берегти його від будь-яких механічних впливів, особливо звертати увагу на ручку та мікрокнопку. Якщо знову виникнуть проблеми, негайно звертайтеся за допомогою до сервісного центру.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.