Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, не крутить двигун соковижималка Zelmer 476 (ZJE1900XUA), можливість ремонту соковижималки.

Закінчення ремонту: 27.04.2020
Замовлення №: 00188
✓ Пристрій, виробник, модель

Універсальна соковижималка Зелмер ZJE1900XUA (476) наділена сильним двигуном з потужністю 800 Вт та робочою чашею, об'ємом 1 літр. Модель із двома швидкостями та великим резервуаром для м'якоті 3,5 літра. Завантажувальний лоток соковижималки дає можливість не подрібнювати фрукти або овочі, що переробляються, а завдяки широкому носику для стоку готового соку вирішується питання розбризкування соку при швидкому віджимі. До переваг цієї моделі варто віднести спеціальну сітку центрифуги, яка виготовлена з нержавіючого матеріалу, що максимально продовжує термін служби соковижималки. Захист від перегріву, захист від неправильного складання, наявність градуйованого контейнера для соку – це не всі переваги цієї моделі.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас надійшла соковижималка з несправністю - не вмикається, не крутить двигун. Оскільки у нас завжди є можливість ремонту соковижималки, вона прийнята в роботу. Зі слів замовниці дізналися, що соковижималку спеціально придбали, щоб вичавлювати свіжий сік дітям, а не робити багато заготовок на зиму. Виходячи з цього, вона експлуатувалася в помірному режимі, тому чому зламалася в неї припущень немає.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній вигляд соковижималки дуже гарний. На перших двох світлинах видно, що корпус, виконаний з нержавіючої сталі без механічних пошкоджень, він чистий та акуратний. Щоб стала реальною можливість ремонту соковижималки, в першу чергу необхідно точно встановити, що спровокувало виникнення такої несправності. Для цих цілей передбачена діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. Як виявилося, проблема у напрямляючій ручці включення, яка вийшла з ладу та не підлягає відновленню, відповідно потрібна її заміна (див. світлини №4, 5).

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку виконано заміну направляючої ручки включення 12000124, також замінено нову заглушку (добре видно на останній світлині). Замовниця правильно зробила, що скористалася можливістю ремонту соковижималки, тому що тепер вона повністю у робочому стані (вмикається, двигун крутиться). На цей ремонт із позитивним результатом видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт із заміни напрямляючої ручки вмикання та заглушки у соковижималці замовницею було сплачено 450 грн.    

✓ Причини несправності

Основною причиною несправності цієї соковижималки став вихід з ладу напрямляючої ручки вмикання та заглушки, через що вона не вмикалася та не крутився двигун. Всі труднощі можливості ремонту соковижималки полягали в тому, що довелося міняти деталі, що вийшли з ладу, які замовляли.

✓ Рекомендації сервісного центру

При подальшій експлуатації рекомендовано максимально акуратно поводитися з новою напрявляючою ручкою вмикання, яку замінили. Щоб соковижималка працювала довго та якісно без ремонту, періодично за нею доглядати! Оскільки заглушка, яка була раніше та зламалася і та, яку ми встановили, пластмасова, вона знову може вийти з ладу, тому майстер рекомендував не прикладати зусилля під час переміщення ручки для соковижималки.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.