Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явилися світлі крапки на проєкції (на зображенні) у проєкторі Mitsubishi EX200U, ремонт проєктора Mitsubishi.

Закінчення ремонту: 03.07.2020
Замовлення №: 00238
✓ Пристрій, виробник, модель

Мобільний DLP проєктор Мітсубісі EX200U належить до бюджетного сегмента. Він стане чудовим вибором для оснащення класів, навчальних аудиторій та переговорних кімнат. У проєкторі використовується лампа (модель VLT-EX240LP) з яскравістю 2300 лм, статичною контрастністю 1 250:1 та терміном служби 3000 годин у звичайному режимі та 4000 годин в економічному режимі. Ця модель проєктора має DLP матрицю з реальною роздільною здатністю 1024x768 пікселів та підтримкою форматів зображення 4:3, 16:9. Мінімальна проєкційна відстань становить 1.5 метра, а максимальна – 11.6 метра. Також варто виділити можливість зворотної проєкції та ручне масштабування та фокусування. Прилад наділений такими відео роз'ємами, як VGA, 2 входи та 1 вихід, S-Video, композитний та компонентний.

✓ Заявлена несправність замовником

До сервісного центру надійшов несправний проєктор, у роботі якого виникли проблеми. Зі слів замовника - на проєкції з'явилися світлі крапки, причому згодом їх стає ще більше, а це негативно позначається на якості зображення. З цієї причини потрібний ремонт проєктора Мітсубісі. Також від нього дізналися, що пристрій використовується досить інтенсивно в навчальних цілях, при цьому несправність виявилася вперше, тому ремонт DLP проєктора Мітсубісі ще не виконувався. З ним намагаються поводитися якомога акуратніше, тому що стало причиною того, що проєктор вийшов з ладу в нього немає. Разом із пристроєм замовник приніс лампу та пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

На другій світлині видно, що зовнішній стан проєктора дуже добрий, його корпус білого кольору без видимих механічних пошкоджень, він чистий, без подряпин та потертостей. Коли його увімкнули в сервісному центрі, стало зрозуміло, що для ремонту проєктора Мітсубісі є всі підстави, оскільки проєкція справді не якісна, на зображенні багато світлих плям. Щоб дізнатися причину виникнення такої проблеми, потрібна поглиблена діагностика, для чого проєктор повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується плата 5E.0R423.001 4H.0R423.A00, а на оптичному модулі зібралося багато пилу. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшов оптичний модуль, потрібна заміна DMD чіпа матриці, що позначиться на кінцевій вартості ремонту. Результати діагностики повідомили замовника, який дав згоду на виконання необхідних відновлювальних робіт.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відновлено працездатність оптичного модуля, для чого виконано заміну на матриці DMD CHIP 1076-6038 (дивитися світлину №4), зроблено юстування оптики, а також очищення від пилу, що скупчився. Цей ремонт проєктора Мітсубісі виконано з максимально позитивним результатом, оскільки світлі крапки на проєкції зникли, зображення стало якісним, про що свідчить остання світлина (роботу проєктора перевірили безпосередньо в умовах майстерні). На цей ремонт та новий ДМД чіп матриці замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За заміну DMD чіпа матриці у цьому DLP проєкторі, юстування елементів оптичного блоку, очищення від пилу замовник заплатив 2800 грн.

✓ Причини несправності

Виникнення несправності цього проєктора (на проєкції з'явилися світлі крапки, кількість яких постійно збільшувалася) пояснюється тим, що з ладу вийшов оптичний модуль. Як з'ясувалося був пропал (тривалим зображенням, що не змінюється - робочий стіл персонального комп'ютера) DMD чіпа матриці. Після його заміни несправність вдалося повністю усунути.

✓ Рекомендації сервісного центру

У ситуації, що склалася, замовнику рекомендовано наступне: якщо немає можливості вимикати проєктор, можна налаштувати екранну заставку, щоб зображення з періодичністю змінювалося. Це позитивно позначатиметься на роботі оптичного модуля, який після ремонту. Якщо знову виникнуть проблеми, негайно звертатися до фахівців сервісного центру.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.