Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не світить об'єктив, індикація є в проекторі Everycom LED96 Wi-Fi Android, ремонт ЛЕД проєкторів.

Закінчення ремонту: 05.09.2019
Замовлення №: 90463
✓ Пристрій, виробник, модель

ЛЕД проєктор Еверком LED96 (BT96) Wi-Fi Android, що зібраний в 2016 році, відмінно підійде як для роботи так і для розваг. Пристрій виділяється відмінною передачею кольору, соковитою, живою картинкою (яскравість 3000 люмен, контрастність 2000:1). Проєктор працює на базі ОС Android, завдяки чому відкриваються величезні можливості для мультимедія, Smart TV, він підтримує більшість сучасних форматів відео, аудіо, текстові та інші розширення, а виходити в інтернет можна безпосередньо з ЛЕД проєктора! Є підтримка 3D фільмів.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей ЛЕД проєктор надійшов в наш сервісний центр з проблемою - не світить об'єктив, хоча є індикація, іншими словами, не включається проєкція. З розповіді користувача з'ясували, що він звертався до іншого сервісного центру, щоб виконали ремонт ЛЕД проєкторів, однак проблема залишилася не вирішеною.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан проєктора дуже гарний, він виглядає, практично як новий. Після того, як його розібрали, що необхідно для виконання діагностики та подальшого ремонту, з'ясували, що попередній ремонт ЛЕД проєкторів був виконаний вкрай не коректно, тому що був несправний блок живлення, однак видно, що паяли центральну плату. Проведена нами діагностика показала, що з ладу вийшла плата живлення, відповідно ремонт виконуватиметься в даному модулі.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності плати живлення довелося перепаяти багато деталей, включаючи конденсатори, резистори, діоди. Після такого ремонту ЛЕД проєкторів, на який замовнику видана гарантія, проєкція включається.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля живлення в ЛЕД проєкторі з перепаюванням багатьох деталей коштував замовнику 1300 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправності цього ЛЕД проєктора став вихід з ладу плати живлення, саме через це не включалася проєкція, не дивлячись на те, що індикація живлення була. Крім того, в спробі виконання ремонту до нас, майстри, не розібравшись у причині несправності, почали ремонтувати (паяти) центральну плату, не дивлячись на те, що несправний був блок живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як правильно була визначена несправність та виконаний ремонт, замовнику рекомендовано в разі виникнення будь-яких проблем в роботі проєктора, звертатися за допомогою ні до будь-кого, а тільки в спеціалізовані сервісні центри, що добре себе зарекомендували.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.