Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Під час роботи перестав відпарювати одяг Philips GC558/30, ціна ремонту відпарювача.

Закінчення ремонту: 19.02.2020
Замовлення №: 90522
✓ Пристрій, виробник, модель

Сучасний відпарювач Філіпс GC558/30 китайського складання, наділений стильним дизайном, він виконаний у білому та фіолетовому кольорах. Його призначення - комфортне та ефективне розгладжування одягу на вішалці. Ця модель з потужністю 2000 Вт, максимальною продуктивністю 40 г/хв та 5 рівнями. Відпарювач оснащений знімним резервуаром для води, об'ємом 1800 мл. До особливостей моделі можна віднести наявність спеціального контейнера для ароматів MyEssence, а також функцію гарячої пари. Відпарювач поставляється разом із стійкою дошкою StyleBoard та шлангом, довжина якого 1.6 метрів.

✓ Заявлена несправність замовником

До сервісного центру принесли відпарювач, який зі слів замовника під час роботи перестав відпарювати. На прийманні він взагалі не ввімкнувся. Як показує практика, ціна ремонту відпарювача, який у цьому випадку неминучий, може бути озвучена тільки після визначення причини несправності, для чого потрібна діагностика. Від замовника дізналися, що пристрій використовується досить інтенсивно, для відпарювання використовується звичайна вода з-під крана, однак несправність виникла вперше, тому раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від зовнішнього стану відпарювача досить хороше, про що можна судити з перших двох світлин. Однак після розбирання стало зрозуміло, що пристрій у жахливому стані, на бойлері утворилася іржа, а безпосередньо в паровому пристрої зібралася неприпустима кількість накипу (відмінно видно на світлинах №4 та 5). У ході виконаної діагностики встановлено, що з ладу вийшли ланцюги термозахисту бойлера CN1541745361WDAL, тому ціна ремонту відпарювача буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: виконано відновлення живлення бойлера, для чого довелося перепаяти деякі компоненти, виконано чищення парового пристрою від накипу, що скупчився за час експлуатації. Після такого ремонту роботу відпарювача перевірено в умовах сервісного центру, він повністю у робочому стані. З ціною ремонту відпарювача замовник повністю погоджується.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна за відновлення живлення бойлера з заміною деталей, що перепаяли + чищення від накипу становить 600 грн.

✓ Причини несправності

У такому стані, в якому цей відпарювач був доставлений до нашого сервісного центру, він працювати не міг. Причина - досить інтенсивне використання без дотримання правил експлуатації. В результаті такого відношення на бойлері утворилася іржа, з ладу вийшли його ланцюги термозахисту. Через постійне використання не фільтрованої води паровий пристрій практично повністю заповнений накипом, якому властиво з'являтися при використанні хлорованої води з крана.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано поводитися з відпарювачем більш дбайливо, використовувати не так інтенсивно. Він повідомлений про те, що через досить зношений стан пристрою наступний ремонт може стати неактуальним. Надалі використовувати виключно фільтровану воду!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.