Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює Philips GC670, потрібна чистка системи подачі пари, ремонт вертикальних відпарювачів.

Закінчення ремонту: 10.06.2019
Замовлення №: 90315
✓ Пристрій, виробник, модель

Відпарювач Філіпс GC670/05 ProTouch вертикального типу наділений п'ятьма режимами подачі пари для різних типів тканини, зрозумілим інтерфейсом з ЖК дисплеєм та постійною подачею пари 40 г/хв. Час розігріву відпарювача становить 30 секунд. До інших плюсів приладу можна віднести ножне керування, наявність знімного резервуара для води, автоматичне змотування шнура, відділення для зберігання речей та ін.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник попросив здійснити чистку системи подачі пари та замінити шланг. Оскільки ми виконуємо ремонт вертикальних відпарювачів з будь-якою складністю несправності, то пристрій прийняли на ремонт. Разом з відпарювачем клієнт приніс шланг і його тримач. Він стверджує, що відпарювач вийшов з ладу через інтенсивне використання, окрім того, для його роботи використовувалася звичайна, не фільтрована вода.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт вертикальних відпарювачів виконана діагностика, яка показала, що пристрій в задовільному стані - в системі подачі води та пари утворився вапняний наліт, обплетення на шлангу сильно зношене, зламаний клапан контейнера для води. В такому випадку ремонт буде полягати в заміні шланга та контейнера, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замінили шланг відпарювача PHILIPS (див. світлину № 4) та контейнер для води PHILIPS (див. світлину № 2 і 3) на нові. Для подальшого результативного ремонту вертикальних відпарювачів потрібна чистка системи подачі води та пари, для чого використовували рідину для очищення. Виконано ремонт клапана контейнера з використанням дихлоретану.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт + нові шланг та контейнер коштували 2800 грн. Оплата за безготівковим розрахунком компанією ТОВ «Еста Проперті Менеджмент».

✓ Причини несправності

Даний прилад з вертикальним типом відпарювання вийшов з ладу через інтенсивне використання (неакуратна експлуатація). Крім того, через використання звичайної хлорованої води з'явився шар накипу, який також негативно впливав на роботу пристрою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував надалі використовувати тільки фільтровану воду, оскільки накип може зруйнувати бойлер, також не затискати сильно клапан. Поводитись з відпарювачем дбайливіше та акуратніше!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.