Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Обірваний шланг у відпарювачі Philips ProTouch GC 670, потрібна чистка, ремонт відпарювача Філіпс.

Закінчення ремонту: 25.06.2019
Замовлення №: 90316
✓ Пристрій, виробник, модель

Вертикальний відпарювач з можливістю управління за допомогою ніг - Філіпс ProTouch GC 670 наділений резервуаром для води, що знімається, автоматичним змотуванням шнура, відділенням для зберігання речей і конструкцією «нахилити/повернути». Пристрій має 5 режимів подачі пари, він з наявністю РК дисплея і часом розігріву, що складає 30 секунд.

✓ Заявлена несправність замовником

Разом з відпарювачем замовник приніс в майстерню шланг, який сильно пошарпаний + тримач шланга. Він попросив, щоб ми зробили чистку системи подачі пари та замінили шланг. Оскільки ми виконуємо будь-якої складності ремонт відпарювачів Філіпс, він прийнятий в роботу. Безпосередньо у сервісному центрі перевірили - пар подається.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан відпарювача хороший, до нас його ремонт ще не виконувався. Однак в системі подачі води і пара сильний вапняний наліт, обірваний шланг, обплетення на шлангу сильно зношене (добре видно на світлині №2). Ретельніша діагностика показала, що проблема в контейнері і бойлері, які підлягають відновленню. Крім того, ремонт відпарювача Філіпс буде полягати в заміні нового шлангу.

✓ Ремонт сервісним центром

Виходячи з вищесказаного ми виконали заміну нового шлангу пароочисника PHILIPS (див. світлину №3). Для подальшого ремонту вертикального відпарювача Філіпс потрібна чистка системи подачі води і пара, для чого використовували спеціальний засіб для чищення від накипу.

✓ Загальна вартість ремонту

Оплата даного ремонту виконана за безготівковим розрахунком ТОВ «Еста Проперті Менеджмент» і становила 1800 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною виникнення несправності даного відпарювача стало не акуратне, однак досить інтенсивне його використання. Про це свідчить стан шлангу, що вийшов з ладу. Крім того, для відпарювання використовувалася звичайна вода, через що утворився вапняний наліт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно виконаного ремонту замовнику рекомендовано в подальшому використовувати тільки фільтровану воду, оскільки якщо не дотримуватися цього правила, накип, що буде утворюватися може зруйнувати бойлер. Також наголошено на те, щоб не затискати сильно клапани.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.