Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зламано кріплення батареї в кухонних вагах DEX DKS-401, ремонт кухонних ваг.

Закінчення ремонту: 31.07.2019
Замовлення №: 90359
✓ Пристрій, виробник, модель

Стильні та зручні кухонні ваги ДЕКС DKS-401 виконані з безпечного загартованого скла. У них є автоматичне включення та відключення, індикація перевантаження, індикація слабкого заряду, обнуління тари, а також рідкокристалічний дисплей для зчитування результатів. Завдяки високій чутливості даних кухонних ваг можна максимально точно, до 1 грама виміряти вагу продуктів.

✓ Заявлена несправність замовником

Ці кухонні ваги надійшли в наш сервісний центр із заявленою несправністю - зламано кріплення батареї. Коли їх приймали, вони взагалі не включилися. Оскільки ми виконуємо будь-який ремонт кухонних ваг, пристрій прийнято в роботу. Замовник попросив, щоб ремонт був виконаний якнайшвидше, оскільки ваги постійно використовуються для приготування різних страв.

✓ Діагностика сервісним центром

Кухонні ваги надійшли до нас в досить хорошому стані, у них акуратний, не подряпаний корпус та скляна підставка, без будь-яких механічних пошкоджень. Оскільки пристрій зламався вперше, раніше ремонт кухонних ваг ще не виконувався. Ми їх повністю розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується батарейка CR2032. Після проведеної діагностики з'ясували, що проблема в батарейному відсіку.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали заміну батарейного відсіку 2032 (добре видно на світлині №4), зробили калібрування та перевірку ваги. На світлині №1 відмінно видно, що після ремонту кухонних ваг, вони працюють правильно (на екрані відображається точна вага в 300 грам, щовідповідає поставленій на підставу гирі). На даний ремонт замовнику надана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ваг по заміні батарейного відсіку, калібруванню та перевірці ваги обійшовся клієнту 270 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку, причиною несправності цих побутових ваг для кухні, став вихід з ладу батарейного відсіку (зламалося кріплення батареї). Також, найімовірніше їх перевантажували при зважуванні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано використовувати ваги максимально акуратно, без зусиль виймати батарейки при заміні, зважувати тільки ту кількість продуктів, яка зазначена в інструкції по використанню.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.