Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Показують неправильні значення підлогові ваги Soehnle 63536 Linea, ремонт побутових ваг.

Закінчення ремонту: 21.05.2019
Замовлення №: 90193
✓ Пристрій, виробник, модель

Побутові електронні підлогові ваги Soehnle 63536 Linea мають велику скляну платформу, завдяки чому забезпечується виняткова стійкість. Модель з яскравим екраном та великими червоними цифрами, в ній застосована зручна технологія зважування Auto-on (Швидкий старт), а це означає, що ваги включаються без попереднього натискання на платформу. Вага на екрані зображається трьома символами, дві перші цифри - це кілограми, третя - грами. Максимальне навантаження ваг - 150 кг.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки на екрані зображається неправильна вага, то замовнику потрібно ремонт побутових ваг. Пристрій надійшов до нашого сервісного центру без кришки для батарейок. Разом з несправними вагами замовник приніс 4 батарейки. Він припускає, що несправність почала себе проявляти після того, як на ваги стрибали.

✓ Діагностика сервісним центром

Ці побутові підлогові ваги надійшли в задовільному стані. Їх розібрали та з'ясували, що всередині таргани, розламаний весь корпус (добре видно на світлині №3). Крім того, з ладу вийшла плата Main Board TH-516-V04. Через те, що несправність не проста, ремонт побутових ваг буде досить складним.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу відновили працездатність плати Main Board, яка вийшла з ладу, перепаяли на ній деякі компоненти. Оскільки відреставрувати верхню частину корпусу не вдалося, то ми його замінили. Після такого ремонту побутових електронних ваг, виконали їх калібрування.

✓ Загальна вартість ремонту

В такому випадку ремонт, включаючи заміну деталі коштував замовнику 400 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправності, яка в результаті призвела до складного ремонту, стало не акуратне та недбале ставлення до даної побутової техніки з боку користувача. На вагах стрибали, також всередині завелися комахи, що недопустимо!

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконаного ремонту майстер рекомендував максимально акуратно поводитися з вагами, берегти від ударів та інших механічних впливів, не стрибати по них. Крім того, потрібно якомога швидше позбутися від комах. Його попередили про те, що подальший ремонт може виявитися не рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.