Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не засвічується табло з символами, не вмикаються ваги підлоги Beurer BF18, ремонт підлогових ваг Beurer.

Закінчення ремонту: 09.07.2020
Замовлення №: 00241
✓ Пристрій, виробник, модель

Діагностичні ваги для підлоги Бойрер BF18 (Beurer), виготовлені в Німеччині, розраховані на максимальну вагу 150 кг (ціна поділу 100 грамів). Ця модель для діагностичних вимірювань маси тіла, частки жиру, води та м'язової маси в організмі. У неї електронний тип управління, 5 рівнів активності та 10 користувача комірок пам'яті. У цих вагах для підлоги використовуються електроди з сатинованої нержавіючої сталі (присвоєна премія Plus X Award за дизайн). До інших особливостей моделі можна віднести: інтерпретацію виміряних значень, техніку ввімкнення Tap-On та індикацію перевантаження. Корпус ваги виконаний з якісного пластику сріблястого кольору, розмір платформи 30x29 см, а розмір цифр становить 29 мм.

✓ Заявлена несправність замовником

У вагах не засвічується табло із символами, з такою заявленою несправністю вони надійшли до нашої майстерні. Від замовника дізналися, що з його припущень причиною виникнення несправності стало те, що на ваги з необережності перекинули ємність із водою. Коли це сталося, він одразу ж перевернув ваги та протер їх насухо. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт підлогових ваг Beurer, незалежно від різних факторів, вони прийняті в роботу. Разом із вагами замовник приніс батарею.

✓ Діагностика сервісним центром

У сервісному центрі ці ваги взагалі не увімкнулися. Їх зовнішній загальний стан добрий, при цьому на корпусі з'явилися невеликі подряпини (видно на світлині №1). Для виконання діагностики та подальшого ремонту ваг для підлоги Beurer їх повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що у цій моделі використовується плата E233154, мікросхема A21SC. Також з'ясували, що через попадання вологи з'явилися оксиди. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшли датчики положення ваги платформи, прогнили провідники датчика ваги та стався обрив (див. світлину №3).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт підлогових ваг Beurer полягав у наступному: відновлено датчики положення ваги платформи, усунено обриви провідників датчика ваги, що прогнили (видно на четвертій світлині), перепаяно деякі деталі, зроблено загальну профілактику. В результаті заявлену несправність вдалося повністю усунути, ці ваги підлоги вмикаються, на табло точно відображається вага, про що свідчить остання світлина.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення датчиків положення ваги платформи, усунення обривів провідників датчика ваги, що прогнили, замовник заплатив 350 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною, яка призвела до того, що ці діагностичні ваги для підлоги від популярної компанії Beurer вийшли з ладу, стало те, що на них потрапила рідина, яка затекла всередину. В результаті стався обрив провідників датчика ваги, які прогнили, відповідно на табло не висвічувалися символи.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту майстер рекомендував замовнику поводитися з вагами максимально акуратно. Не допускати залиття, уникати інших механічних впливів (ударів, падінь). Він попереджений про те, що попри те, що ці ваги від німецької компанії Beurer досить якісні та надійні, при цьому неправильне поводження з ними може спровокувати виникнення нової несправності. І не факт, що наступний ремонт може виявитися рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.