Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається занурювальний блендер Zelmer 490.5 Expressive, ремонт занурювальних блендерів.

Закінчення ремонту: 18.09.2019
Замовлення №: 90571
✓ Пристрій, виробник, модель

Занурювальний блендер Зелмер 490.5 Expressive з потужністю 600 Вт та 12 швидкостями. Пристрій із приємним біло-салатовим дизайном, доповнений функцією «Турбо». У комплектації до блендера передбачено насадку-блендер, насадку-віночок, мірну склянку з кришкою, місткістю 1200 мл. Спеціальний дизайн ножа із загартованої сталі дозволяє працювати з високою ефективністю, запобігаючи розбризкуванню сумішей. Комфортне використання забезпечується дуже тихим двигуном та антиковзною ручкою.

✓ Заявлена несправність замовником

Клієнт звернувся до нашої майстерні, щоб ми виконали ремонт занурювальних блендерів, оскільки він не вмикається. Зі слів замовниці дізналися, що блендер дуже інтенсивно експлуатується для приготування різних смузі для дітей. З дня придбання це перша проблема, тому раніше ремонт цього занурювального блендера ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Блендер надійшов у задовільному стані, у нього брудний, не охайний корпус (добре видно на світлинах №1 та 2). Щоб виконати діагностику та подальший ремонт занурювальних блендерів, його повністю розібрали та дізналися, що проблема у платі випрямлячів. Також згорів запобіжник.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося відновити на платі випрямлячів мережеве живлення, для чого довелося перепаяти деякі деталі (див. світлини №3 та 4). Також замінили запобіжник, що згорів. Після ремонту занурювальних блендерів проблема повністю вирішена, ця дрібна кухонна побутова техніка включається.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення мережевого живлення у платі блендера + новий запобіжник коштували замовниці 350 грн.

✓ Причини несправності

Цей занурювальний блендер міг зламатися через досить інтенсивне використання, що підтвердила замовниця. В результаті з ладу вийшла плата випрямлячів, відповідно він не міг увімкнутися. Крім того, згорів запобіжник, що також негативно позначилося на роботі блендера.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту майстер рекомендував занурювальний блендер не перевантажувати, двигун не повинен гальмувати, оскільки вже починає з'являтися запах горілого, своєчасно доглядати. Не виконання цих рекомендацій гарантовано призведе до ламання та ремонту, який може виявитися нерентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.