Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює блендер Braun MR 730 CC Multiquick 7 MR 730 CC, немає заряду, ремонт блендерів.

Закінчення ремонту: 10.06.2019
Замовлення №: 90234
✓ Пристрій, виробник, модель

Ручний занурювальний блендер Браун MR 730 CC Multiquick 7 MR 730 CC наділений однією швидкістю. У блендера є кнопка безпечного вмикання, зручну роботу забезпечують прогумовані вставки на ручці та ультраміцні ножі з нержавіючої сталі. Удосконалена технологія бездротової роботи гарантує тривалий термін служби літій-іонних акумуляторів, які перезаряджаються.

✓ Заявлена несправність замовником

Пристрій надійшов у сервісний центр з проблемою - не працює. Як виявилося ремонт блендерів дійсно потрібен, оскільки він не включається, немає заряду, сіли акумулятори (немає напруги з блоку живлення). Разом з блендером замовник приніс АКБ та зарядний пристрій.

✓ Діагностика сервісним центром

Блендер у задовільному стані, його ремонт виконується вперше. Огляд показав, що з ладу вийшов блок живлення, при цьому оскільки він не розбірний (штампування), його необхідно замінити аналогічним. Акумулятори частково втратили місткість, імовірно через те, що тривалий час були розрядженими. З такими несправностями ремонт блендерів неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку для ремонту бездротових блендерів потрібна заміна блоку живлення. На світлині № 3 добре видно, що «рідний» блок живлення білого кольору, який несправний, розкрили, акуратно з нього випаяли шнур після чого впаяли в замінений блок живлення 12в 400мА чорного кольору.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт, де замінили блок живлення обійшовся замовнику 400 грн.

✓ Причини несправності

Блендер не працював (не включався) через те, що сіли акумулятори. А оскільки з ладу вийшов блок живлення, зарядити їх було не можливо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вдало виконаного ремонту майстер рекомендував замовнику користуватися блендером максимально акуратно, не допускати втрати ємності акумуляторів, намагатися вчасно їх заряджати.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.