Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимкнувся під час перегляду Смарт контенту, але блимав черговий режим у телевізорі Toshiba 32L2863DG, ремонт Смарт телевізора Тошиба.

Закінчення ремонту: 17.09.2020
Замовлення №: 00632
✓ Пристрій, виробник, модель

Тошиба 32L2863DG – це бюджетний 32-дюймовий FullHD телевізор, який увійшов до лінійки 2019 року. Смарт модель має «розумний» функціонал (ОС Android), у неї базовий набір комунікаційних здібностей. Цей телевізор із цифровим тюнером мовних стандартів DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, він стане чудовим рішенням для використання у невеликій вітальні, спальні чи кухні. Пристрій з LED-підсвіткою, роздільною здатністю 1920×1080 пікселів, широкими кутами огляду 178 градусів, яскравістю екрана 250 кд/м2. Два вбудовані 6-ватні динаміки з підтримкою технології об'ємного звучання DTS TruSurround відповідають за високу якість звуку. У телевізора 3 роз'єми HDMI, 2 USB, VGA та інші. До додаткових функцій можна віднести наявність таймера сну.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашого сервісного центру, де завжди можна виконати ремонт Смарт телевізора Тошиба, звернувся замовник, оскільки у роботі пристрою виникли проблеми. З його слів, телевізор самостійно вимкнувся під час перегляду Смарт контенту. Коли це сталося, він пробував знову увімкнути його з пульта дистанційного керування, при цьому тільки блимав черговий режим, але телевізор не запускався. Чим викликана несправність у нього припущень немає, оскільки пристрій придбано зовсім недавно, ще року не минуло, як він вийшов з ладу, тому пломби, встановлені на виробництві, на місці. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт Смарт телевізора Тошиба, його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

У сервісному центрі телевізор також не ввімкнувся, але була індикація, що свідчить про те, що для ремонту Смарт телевізора Тошиба є всі підстави. При цьому, як його правильно виконувати, а також через що виникла така несправність, можна буде дізнатися після проведеної поглибленої діагностики. Після того, як  телевізор розібрали та провели діагностику точно встановлено, що несправність досить складна, оскільки з ладу вийшла плата MAIN BOARD 7MB211S, яку можна відновити на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

У ситуації, що склалася для ремонту Смарт телевізора Тошиба знадобилося відновлення працездатності материнської плати, що вийшла з ладу. На ній було перепаяно багато несправних радіодеталей, таких як кілька резисторів, діодів, електролітичних конденсаторів з різними маркуваннями. Також довелося перепаяти одну мікросхему (див. світлину №4). Такі дії дозволили розв'язати проблему з позитивним результатом, оскільки тепер Смарт телевізор вмикається та працює стабільно, що підтверджує перша світлина. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За заміну на платі Main Board багатьох несправних радіодеталей, включаючи мікросхему, замовник заплатив 1400 грн.

✓ Причини несправності

Як показує багаторічний досвід виконання ремонтів, така несправність, коли телевізор відмовляється вмикатися, при цьому горить черговий режим, є досить поширеною. У цьому випадку її виникнення пов'язане з тим, що з ладу вийшла плата Main Board, яку вдалося відновити на компонентному рівні, перепаявши на ній багато різних деталей. Причини, через які виникають подібні проблеми можуть бути різними, починаючи від постійних навантажень телевізора до різких перепадів напруги мережі, які вкрай негативно позначаються на його роботі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику дано роз'яснення про те, що материнська плата (Main Board) є основною електронною платою в будь-якому сучасному телевізорі. Вона є центральною підсистемою для всіх інших складових та функцій, включаючи блок живлення (PSU), обробку аудіо та відео, портів вводу/виводу. Коли вона виходить із ладу, без ремонту не обійтися. На цей раз нам вдалося відновити її працездатність, замінивши на ній деякі деталі. При цьому, якщо вона знову вийде з ладу, немає гарантії того, що не буде потрібною її заміна, що суттєво позначиться на кінцевій вартості ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.