Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, попередньо працював ривками пилосос Electrolux ZTF 7610 EL, ремонт пилососа Electrolux.

Закінчення ремонту: 01.06.2020
Замовлення №: 00312
✓ Пристрій, виробник, модель

Пилосос без мішка контейнерного типу Електролюкс ZTF 7610 EL (Electrolux), призначений для сухого прибирання та наділений потужністю 1800 Вт. Модель із потужністю всмоктування 305 Вт, регулюванням потужності на корпусі та довжиною шнура 4.5 метра. У цьому пилососі використовується циклонний принцип роботи, в ньому є індикатор забруднення фільтра. До інших позитивних якостей пилососа від популярної компанії Electrolux можна віднести: легке очищення контейнера, м'які легко маневруючі колеса, зручну для перенесення ручку, радіус дії 7,45 метра, а також гарний набір насадок, до яких входить для меблів, щілинна, підлога-килим.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику необхідно, щоб був виконаний ремонт пилососа Electrolux, у роботі якого почали виявлятися несправності. Пилосос не вмикається, попередньо працював ривками. Від замовника дізналися, що з моменту придбання (пилосос працює кілька років) він вийшов з ладу вперше. А також те, що пристрій використовується досить часто, практично щодня, оскільки в будинку маленькі діти. Він попросив, щоб ремонт було здійснено до початку місяця.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри інтенсивну експлуатацію, зовнішній стан пилососа досить хороший. На першій світлині видно, що на корпусі є подряпини, але вони не значні. Пилосос розібрали, що необхідно для проведення діагностики, та дізналися, що в цій моделі використовується плата управління SL-1800, яка вийшла з ладу. Виходячи з цього, ремонт пилососа Electrolux має бути спрямований на відновлення її працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконали ремонт плати управління, що вийшла з ладу, на якій довелося перепаяти деякі деталі, включаючи діод, резистор, один конденсатор (див. світлини №4 та 5). Також зроблено загальне чищення від пилу та бруду. Після такого ремонту пилососа Electrolux його робота перевірена безпосередньо в умовах сервісного центру, він вмикається та працює добре. Як і просив замовник, якому видано гарантію на виконану нами роботу, ремонт зробили на початок місяця.

✓ Загальна вартість ремонту

Полагодити цей пилосос із відновленням плати управління, на якій перепаяні деталі + загальне чищення коштувало замовнику 600 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку виникнення несправності, через яку пилосос не вмикався, пов'язано з тим, що з ладу вийшла плата управління, де довелося перепаяти деякі деталі. Це може бути спричинено різними факторами, наприклад, надто інтенсивною експлуатацією, про що розповів сам користувач, не своєчасною профілактикою тощо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Цей якісно відремонтований пилосос від популярної компанії Electrolux працюватиме ще тривалий час, якщо поводитися з ним правильно. А саме, намагатись його не перевантажувати, за шнур із зусиллям не тягнути! Оскільки пристрій постійно контактує з великою кількістю бруду та пилу, для того, щоб залишатися в робочому стані, йому потрібна періодична профілактика, іншими словами, очищення від бруду.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.